Neler Yeni

Modemde internet var gözüküp interneti kullanamıyorum

_Keremkal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Kerem Demirtaş
Belki denemişsindir muhtemelen bilmiyorum ama ben superonline kullanıyorum bendede tıpatıp aynı sorun oluştuğunda modemdeki tüm kabloları söküyorum bekliyorum 4-5 dk sonra açılıyorum böyle bir süre sorunsuz gidiyor. Dene istersen sende. (Kabloları çıkarmadan önce bir sıcaklığına bak elini koyup. 2.olarak dikey kullanılması gerekirken yatay kullanıyormusun? )

DeathPit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Metehan Gelleci
Belki denemişsindir muhtemelen bilmiyorum ama ben superonline kullanıyorum bendede tıpatıp aynı sorun oluştuğunda modemdeki tüm kabloları söküyorum bekliyorum 4-5 dk sonra açılıyorum böyle bir süre sorunsuz gidiyor. Dene istersen sende. (Kabloları çıkarmadan önce bir sıcaklığına bak elini koyup. 2.olarak dikey kullanılması gerekirken yatay kullanıyormusun? )
Bunlarıda yaptım sıcaklığınıda kontrol ettim bir sıkıntı yok modem kendi ayağı üstünde olması gerektiği gibi duruyor ama olmuyor yinede düşüncen için sağol

_Keremkal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Kerem Demirtaş
Rica ederim ama aramadıysanız müşteri hizmetlerini arayın bulunduğunuz mahallede bir kesinti olabilir(2-3 günlük oldu kaç kere bizim burada). Modemin iç devresinde bir şey olmuş olabilir. Apartman girişindeki yerde sorun olmuş olabilir gibi gibi ihtimaller. Yatın uyuyun gündüz dinç kafayla müşteri hizmetleriyle konuşun hocam önerim bulabileceğimiz bir sorun değil herhalde😕

DeathPit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Metehan Gelleci
Rica ederim ama aramadıysanız müşteri hizmetlerini arayın bulunduğunuz mahallede bir kesinti olabilir(2-3 günlük oldu kaç kere bizim burada). Modemin iç devresinde bir şey olmuş olabilir. Apartman girişindeki yerde sorun olmuş olabilir gibi gibi ihtimaller. Yatın uyuyun gündüz dinç kafayla müşteri hizmetleriyle konuşun hocam önerim bulabileceğimiz bir sorun değil herhalde😕
Önceki cevaplarlada müşteri hizmetleri konusundan bahsettim zaten aramıştım yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama yorum için teşekkürler yinede iyi uykular efenim

_Keremkal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Kerem Demirtaş
Önceki cevaplarlada müşteri hizmetleri konusundan bahsettim zaten aramıştım yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama yorum için teşekkürler yinede iyi uykular efenim
Görmedim hocam ki görünmüyor mesajlar. Ne demişlerdi. Ayrıca tekrar rica ederim yardımcı olamadım ama

Son düzenleme:

DeathPit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Metehan Gelleci
Görmedim hocam ki görünmüyor mesajlar. Ne demişlerdi. Ayrıca tekrar rica ederim yardımcı olamadım ama
Fazla mesaj olduğu için ikinci sayfaya kaydı birinci sayfadan ulaşabilirsiniz tekrar aradık halledildi modemi yeniden başlatın denildi başlattık yine aynı gelmedi hâlâ internet

Top Bottom