Neler Yeni

Termal ped değişmeli miyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Murat Karagöl
Merhaba arkadaşlar. Kartım 3090 suprim x sıcaklıklar bu şekilde ve fan speed 88. Normalde kartı undervolt ile kullanıyordum sıcaklıklar buradakinden 15-20 derece aşağılara iniyor fakat oyunlarda directx hatası almaktan sıkıldım. Pullsar ice dragon ultra 1.5mm, 2mm ve 2.5mm satın aldım. Termal ped değiştirmekten biraz çekiniyorum çünkü değişimi tavsiye etmeyen bir kitle var. Ne önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler.

1724344149401.png

Transcontinental

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
571
İsim
Mahir
Elinden bu tarz işlere yatkınsa youtube dan bir kaç video bakıp yapabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Murat Karagöl
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elinden bu tarz işlere yatkınsa youtube dan bir kaç video bakıp yapabilirsin.
Elim yatkın. Can sıkıntısından defalarca ekran kartını açıp kurcalamış birisiyim fakat termal ped değişimi sonrası sıcaklıkların yükseldiğini iddia edenler var kafamı o karıştırıyor.

Transcontinental

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
571
İsim
Mahir
Elim yatkın. Can sıkıntısından defalarca ekran kartını açıp kurcalamış birisiyim fakat termal ped değişimi sonrası sıcaklıkların yükseldiğini iddia edenler var kafamı o karıştırıyor.
Muhtemelen beceremeyenler yazmıştır onu. Pad kalınlığı çok önemli . İnternetten kartının modeline göre pad kalınlığına bakıp uygulayabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Murat Karagöl
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Muhtemelen beceremeyenler yazmıştır onu. Pad kalınlığı çok önemli . İnternetten kartının modeline göre pad kalınlığına bakıp uygulayabilirsin.

Şöyle bir şema buldum. 1.25mm olanlara 1.5mm, 1.75mm olanlara 2mm, 3.5mm olanlara dokunmadan yapmayı düşünüyorum.

1724344633874.png

Top Bottom