Neler Yeni

hangi skin daha mantıklı (Valorant)

Arda_1xxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Arda
herkese iyi günler arkadaşlar şimdi ben 2 seçenek arasında kararsız kaldım
1-) Champıons 2024 seti
2-)nocturnum seti
şimdi set olarak almak beni çok zorluyo champıons setinde bir tek phantomu beğendim (phantom oyuncusuyum) bıçağı bek beğenemedim diğer aksesuarlarda aşırı bi önem içermiyor benim için nocturnum setinde ise sadece phantom + bıçağı beğendim aksesuarlar nası olur bilemiyorum

sizce champıons phantom + nocturnum bıçak mı alayım yoksa sadece champıons setini alıp kendimi biraz zoramı sokayım veya sizin önerileriniz nelerdir

(nocturnum bıçağıda para biriktireceğim için son günlerde alıcam )

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Ömer Doğan
herkese iyi günler arkadaşlar şimdi ben 2 seçenek arasında kararsız kaldım
1-) Champıons 2024 seti
2-)nocturnum seti
şimdi set olarak almak beni çok zorluyo champıons setinde bir tek phantomu beğendim (phantom oyuncusuyum) bıçağı bek beğenemedim diğer aksesuarlarda aşırı bi önem içermiyor benim için nocturnum setinde ise sadece phantom + bıçağı beğendim aksesuarlar nası olur bilemiyorum

sizce champıons phantom + nocturnum bıçak mı alayım yoksa sadece champıons setini alıp kendimi biraz zoramı sokayım veya sizin önerileriniz nelerdir

(nocturnum bıçağıda para biriktireceğim için son günlerde alıcam )
En mantıklısı valorant oynamamak ve bilgisayardan silmek. O paraya düzgünce hikayeli oyunlar almak.

Genc0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Faruk Efe Genç
Herkesin zevki farklıdır ama bana kalsa hem bir kere geldiği için hemde daha çok hoşuma gittiği için ben champions alırdım zaten hesabında değerli olmuş olur

Cakrash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Musa Topçu
Herkesin zevki farklıdır ama bana kalsa hem bir kere geldiği için hemde daha çok hoşuma gittiği için ben champions alırdım zaten hesabında değerli olmuş olur
kendinizi öyle avutmayın

Arda_1xxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaşlar çoğunuz para yatırma demiş ilk kuzenime sordum oda valoya para yatırmıştı önceden oda alma diyor lakin çok istiyorum 1 kere yatırcam oda işte phantom + zorlarsam bıçak onun haricinde bende daha yatırmıycam genede mantıksızmı
champıons bı kere gelıyor ama benım tavsıyem oyunlara para yatırmayın sonra sıkılıp bırakılır
En mantıklısı valorant oynamamak ve bilgisayardan silmek. O paraya düzgünce hikayeli oyunlar almak.

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
efe can
Hocam benim hesap 1kya yakın ama toplam 600 tl yatırdım gece pazarından filan aldım 2 tane skini zaten 3 tane skinim var. Bence eğlencesine oynuyosan gerek yok. Ben günde 2 3 4 saat oynuyorum. Skin güzel geliyor hissiyatı filan daha çok adam vurasım geliyor. ciddi oynuyorsan bence al ama ciddi değilsen sen bilirsin

Cakrash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Musa Topçu
arkadaşlar çoğunuz para yatırma demiş ilk kuzenime sordum oda valoya para yatırmıştı önceden oda alma diyor lakin çok istiyorum 1 kere yatırcam oda işte phantom + zorlarsam bıçak onun haricinde bende daha yatırmıycam genede mantıksızmı
bende arcane cha 21-22-23 20 bıçak çoğu silahta skin var hesap satılmıyor

Sir Degonet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
Kemal
Valla bende oynuyorum bende skin aldım belkide hata yaptım ama artık insanların hangi oyunu oynayıp oynamayacağına yorum yapmaktan kaçınıyorum, ben olsam şampiyon alırdım tek seferlik satışı olduğu için daha değerli .

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
efe can
Bıçak olarak battlepasa kelebek yada karambit bekliyom bayadır gelmiyor

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
537
İsim
chade
milletin oyun zevkine karışmayın kardeşim. hikayeli oyunlar görsel olarak çok zevkli gelebilir ama çoğu çok sıkıcı. millet rdr2 goat şöyle böyle diyor ama bana göre at binme simülatör. evet ambiyans falan çok güzel ama sıkıcı yani. bana kalkıp hayır fps oyununu sil bilgisayarından git adam akıllı hikaye oyunu oyna diyemezsin. sevmiyorum çünkü. olay bu kadar basit.
ben champions phantom aldım, direkt seti alan arkadaşlarım da var. 1 kez geldiği için özel bir set. bence onu al.

vladvlad

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
vladimiz putin
bende öyle diyordum. şimdi ise sadece 2 silahımda skinim yok :D

Top Bottom