Neler Yeni

hangi skin daha mantıklı (Valorant)

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Kaan
yeni set güzel duruyor ya alınabilir bence.
Çok istiyorsan da yatır hocam ne olacak bir gere geliyorsun dünyaya hikayeli oyunları da legal oynamak zorunda değilsin yani bir sürü yolu var o oyunu oynayıp eğleniyorsan al bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
kemal kılıçdaroğlu
adam kendine cevap vermiş
Çok istiyorsan da yatır hocam ne olacak bir gere geliyorsun dünyaya hikayeli oyunları da legal oynamak zorunda değilsin yani bir sürü yolu var o oyunu oynayıp eğleniyorsan al bence.

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Ömer Doğan
ah canım benim ya rdr2 oynayınca kendini bilgisayar profesörü falan mı sandı da kimin bilgisayar kullanıp kullanmayacağına karar veriyor. rdr2 çok güzel oyun ama ben sıkıcı buluyorum kardeşim ahraz mısınız? anlamak istemiyor musunuz? ananıza bacınıza laf edilse böyle savunmazsınız. sen bilgisayar görüp abi bu gta açıyor mu derken ben program geliştirip şirketlere satıyordum. gelmiş böylelerine bilgisayar vermemek lazım diyor. sana verelim tüm bilgisayarları. sabah akşam hamburger yiyip oyun oynarsın.
Zevksizsin rekabetçi oyun oynayan ve rdr2 sevmeyen kişi benim gözümde dünyadaki en zevksiz insandır

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
kemal kılıçdaroğlu
İlk mesajımı yazdım ondan sonra konuya bir baktım herkes ne gerek var alma falan yazmış mantıksız gelince mesajımı devam ettirdim
hocam set kaç paraki?

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Kaan
hocam set kaç paraki?
Bilmiyorum ben eskiden valorant oynuyordum o zaman bi set aldıydım 600tl mi ne vermiştim. Pişman da değilim açıkçası bazen giriyorum oynuyorum. Şu anda cs oynuyorum oraya bir iki skin aldım csnin güzelliği de skinleri sonradan satabiliyorsun o olay çok güzel. Riot'unda Topluluk Pazarı getirmesi lazım. Ubisoft bile Rainbowa falan getirdi yani gerekli bir sistem bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
kemal kılıçdaroğlu
getirse topluluk pazarı iyi olur
1274tl yazıyo bi setede gördüğüm kadarıyla champion set için

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,804