Neler Yeni

Trap house drip den kiyafet alinir mi

baburhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bedirhan
Trap house drip diye instagram hesabi var shopierdan satıyor ben biraz endişeliyim boyle konularda çünkü 2 kez dolandırılma denmez ama aldığım kıyafetler çok kalitesiz çıktı ve rengi fln attı tuylendi ben bu hesabın sahibi adamla konuştum ürünleri çinden getiriyormuş ve şey diyo yıkama talimatlarına uyarsan rengi atmaz dedi sizce alinir mi

FurkanIIy

80+ Bronze
Hocam Instagram geçerli bir satış platformu sayılmadığı için dolandırılma ihtimalin yüksek. Eğer satıcının Trendyol, Hepsiburada gibi pazaryerlerinde mağazası varsa oradan al.

baburhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bedirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam Instagram geçerli bir satış platformu sayılmadığı için dolandırılma ihtimalin yüksek. Eğer satıcının Trendyol, Hepsiburada gibi pazaryerlerinde mağazası varsa oradan al.
Adam shopier üstünden satıyor yazmayı unutmuşum

FurkanIIy

80+ Bronze
Adam shopier üstünden satıyor yazmayı unutmuşum
Hocam adamların web sitesini inceledim, acayip riskli duruyor.
İade politikası kısmını default olarak bırakmışlar.
Karar senin ama ben olsam almazdım.

baburhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bedirhan
Hocam adamların web sitesini inceledim, acayip riskli duruyor.
İade politikası kısmını default olarak bırakmışlar.
Karar senin ama ben olsam almazdım.
Hocam benim bahsettiğim bu deil linkini bırakıyorum

FurkanIIy

80+ Bronze
1724756070614.png

Kendi siteleri orasıysa rezalet. O site kesin dolandırıcı haberin olsun. Shopier de güven vermedi zaten çakma mal neden alıyorsunuz ki kör olursunuz valla. Adam tshirt'ü yanlış yazmış açıklama sakat numara kurumsal değil. Bulaşma bence.

baburhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bedirhan
Başka önerebileceğin bi site var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendi siteleri orasıysa rezalet. O site kesin dolandırıcı haberin olsun. Shopier de güven vermedi zaten çakma mal neden alıyorsunuz ki kör olursunuz valla. Adam tshirt'ü yanlış yazmış açıklama sakat numara kurumsal değil. Bulaşma bence.
Önerebileceğin bi site varmi

Başka önerebileceğin bi site var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önerebileceğin bi site varmi
Tam olarak neyi alacağını bilmediğim için yapamam ama örneğin oradaki bir nike ürününü alacaksan kendi sitesi veya zincir giyim mağazalarından herhangi birini tercih edebilirsin hangisinde daha uygun fiyatlı bulursan. Çakmasını almaya niyetliysen illa -ki kesinlikle tavsiye etmem- çakma nike hırkaya 1400 lira vereceğine zaten düzgün bir markanın kendi orijinal ürününü alırsın. Fiyatlar anlamsız derecede yüksek. Hatta nike'ın kendisini alırsın o fiyata biraz indirim fırsat kovalasan.

baburhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bedirhan
Tam olarak neyi alacağını bilmediğim için yapamam ama örneğin oradaki bir nike ürününü alacaksan kendi sitesi veya zincir giyim mağazalarından herhangi birini tercih edebilirsin hangisinde daha uygun fiyatlı bulursan. Çakmasını almaya niyetliysen illa -ki kesinlikle tavsiye etmem- çakma nike hırkaya 1400 lira vereceğine zaten düzgün bir markanın kendi orijinal ürününü alırsın. Fiyatlar anlamsız derecede yüksek. Hatta nike'ın kendisini alırsın o fiyata biraz indirim fırsat kokovalasan
Kanka ben nike esofman altını almaya niyetliydim normalde orjinalleri çok pahalı diye çakmaya yöneldim

Hocam illa nike logosuna taktıysan yani olayın sadece o tiki insanlara göstermekse çık bir pazara 150 liraya al zaten bununla aynı kalite olur. 700-800 liraya çin malı çakma satmak baya komik olmuş bunun için kanser olmaya gerek yok. En azından tr pazarlarında gayet düzgün tekstil ürünleri de oluyor ararsan.

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Enis Solak
Kısaca söylüyorum bu tarz yerlerden alışveriş yapmayın, tatmin olmazsınız onun dışında olan paranıza olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,291
Üyeler
157,057
Son üye
QuarNoss
Top Bottom