Neler Yeni

Yardım 35K bütçe laptop önerisi lazım

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
836
İsim
Furkan SARIGÖL
Bütçe
35000
Bütçe 30-40 Arası üniversiteye giden öğrenci için ayrıca oyun da oynayabilinecek f/p laptop arıyorum şimdiden Teşekkürler.

THEZANI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İsmail
Tamam öğrenci dedik de PC biraz havalı gözüksün diyorsan Asus Tuf A15 ler tam sana göre, yok kral yaa sade olsun göze batmasın fazla oyunda performansım olsun bide üniversiteyi götürsün işte diyorsan Lenovo loq. Sana buraya link bırakmayacağım bu iki markayı aratırsan 30-40k arası sistemi çok iyi olan PC ler cikiyor zaten karşına sana uygun olanı seçersin kanka
Not: gidip o paraya Excalibur - Monster alırsan hacker tutar adresini öğrenir gelir seni döverim

Son düzenleme:

Nyksroy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf Tarık Gönül
Bütçe 30-40 Arası üniversiteye giden öğrenci için ayrıca oyun da oynayabilinecek f/p laptop arıyorum şimdiden Teşekkürler.

Bunları araştırıp kendi listeme ekledim. Özellikle Victus'ların Ryzen işlemcili laptopları az ısınıyor, Watt sınırlamasını kaldırsan bile* (Technopat YouTube kanalında Recep Baltaş canlı yayında testleri yaptı kaydını kendin de izleyebilirsin).
MSI Katana Ryzen işlemcili versiyonları, performanslı ve az ısınan modellerden. Acer Nitro 16'yı da sıvı metal macun kullanıldığını bildiğim için eklemiştim.
Önerilerim 38-43 bin arası oldu. İ5 14500HX işlemcili Victus bilgisayar fiyat olarak belirttiğin aralıkta olan tek önerim ( 38.699 TL ) ama azıcık daha çıkabilirsen diğer modelleri de göz önünde bulundurabilirsin.
Şunu da ekleyeyim

Son düzenleme:

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
836
İsim
Furkan SARIGÖL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bunları araştırıp kendi listeme ekledim. Özellikle Victus'ların Ryzen işlemcili laptopları az ısınıyor, Watt sınırlamasını kaldırsan bile* (Technopat YouTube kanalında Recep Baltaş canlı yayında testleri yaptı kaydını kendin de izleyebilirsin).
MSI Katana Ryzen işlemcili versiyonları, performanslı ve az ısınan modellerden. Acer Nitro 16'yı da sıvı metal macun kullanıldığını bildiğim için eklemiştim.
Önerilerim 38-43 bin arası oldu. İ5 14500HX işlemcili Victus bilgisayar fiyat olarak belirttiğin aralıkta olan tek önerim ( 38.699 TL ) ama azıcık daha çıkabilirsen diğer modelleri de göz önünde bulundurabilirsin.
Çok sağol hocam yazmışsın uzun uzun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam öğrenci dedik de PC biraz havalı gözüksün diyorsan Asus Tuf A15 ler tam sana göre, yok kral yaa sade olsun göze batmasın fazla oyunda performansım olsun bide üniversiteyi götürsün işte diyorsan Lenovo loq. Sana buraya link bırakmayacağım bu iki markayı aratırsan 30-40k arası sistemi çok iyi olan PC ler cikiyor zaten karşına sana uygun olanı seçersin kanka
Not: gidip o paraya Excalibur - Monster alırsan hacker tutar adresini öğrenir gelir seni döverim
Hdshhwwja hacker işi bağırttı sağol reis

Nyksroy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf Tarık Gönül
Rica ederim iyi forumlar 😆
Hocam Monster laptoplar hakkında bilgiliyseniz benim konuya da bi' bakabilir misiniz?

manhwar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kutay kucukkaya

hocam %100 birini alıcak olsan seçimin tercihin hangisi olurdu

Nyksroy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf Tarık Gönül
hocam %100 birini alıcak olsan seçimin tercihin hangisi olurdu
Hocam bütçem aynı olsaydı ve tasarımla filan uğraşmayacak olsaydım
https://www.hepsiburada.com/hp-vict...sd-8-gb-rtx4060-16-1-freedos-p-HBCV00006GO131
bunu tercih ederdim. Victus laptopların ekran kalitesi oyuna vs. yeterli derecede IPS panel fakat iş Photoshop, İllustrator gibi programları kullanmaya geldiğinde renk doğruluğu bakımından yarı yolda bırakır. Sonuçta F/P "oyuncu laptopu" kategorisinde.

manhwar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kutay kucukkaya
Hocam bütçem aynı olsaydı ve tasarımla filan uğraşmayacak olsaydım
https://www.hepsiburada.com/hp-vict...sd-8-gb-rtx4060-16-1-freedos-p-HBCV00006GO131
bunu tercih ederdim. Victus laptopların ekran kalitesi oyuna vs. yeterli derecede IPS panel fakat iş Photoshop, İllustrator gibi programları kullanmaya geldiğinde renk doğruluğu bakımından yarı yolda bırakır. Sonuçta F/P "oyuncu laptopu" kategorisinde.
konudan bağımsız tek bir soru daha bilmediğim ve bilgilenmek için soruyorum kusura bakma
https://www.n11.com/urun/msi-thin-a...akce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel
20 bin lira bütçem var bu sistem bu fiyat'a değermi alınır mı?

Nyksroy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf Tarık Gönül

Bundaki işlemci de fena değil ama pilde verimlilik olarak Ryzen kadar iyi değil. Hatta lisanslı Windows 11 Home ile geliyor, bu önemsiz gelirse Ryzen Victus tercih ederdim.

konudan bağımsız tek bir soru daha bilmediğim ve bilgilenmek için soruyorum kusura bakma
https://www.n11.com/urun/msi-thin-a...akce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel
Hocam bu fiyata iyi gibi duruyor test videoları varsa izlemenizi ve teyit etmenizi öneririm.
Hocam eğer 8.800 TL daha çıkabilirseniz bir şekilde
4050 tercih etmenizi öneririm.

Hocam 4gb 3050 bir şu zamanda kötü kalıyor bir tık (baya). :'(

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,390
Üyeler
153,877
Son üye
ngokturk
Top Bottom