Neler Yeni

🔥İndirim Wraith Türkçe Keycaps Çıkarmış !🔥

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,624
İsim
Mehmet Aslan

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
323
İsim
Yağız Berk Özel
İyi ararsan var. Hadi yok diyelim yine şuna 800₺ vermek saçma. 300₺ daha fazla versen Türkçe Q Redragon Fizz ve Draconic alabiliyorsun :D
Şu ana kadar 1 kere bile AliExpress'te Türkçe keycap seti görmedim. AliExpress'ten Türkçe keycap linki atın onu alalım o zaman. 300 TL daha derken bu iş 3000 TL'lik klavye almaya kadar gider.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,624
İsim
Mehmet Aslan
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Dax Saz
yanlış bilmiyorsam kullandığınız hi75'de cherry profile hocam, konudaki keycapler gibi, north facing switchlerle keycaplerin ne alakası var anlayamadım, bu fiyata pbt keycap gayet uygun yurtiçinde, iso ve ansi layoutları keycap boyutlarıyla aynı kefeye koymuşsunuz onu anlamadım tamamen farklı şeyler
Keycapsler Switch yönüne göre tasarlanır. O nedenle profilin önemi var. North facing klavyeye cherry profile keycaps seti takarsan çarpma nedeniyle tak tak ses yapar. Buna ek olarak her profil her klavye düzeni ile uyumlu olmaz. Hi75 örneğinde de en sağ sütun için tuş yükseklik düzeni uyumsuz. Test ettim de söylüyorum. Ayrıca alide 300 civarına da gayet güzel keycaps setleri var. Fiyat bence yüksek.

SecomniA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Sercan Keskin
Işıklar kapalı, ilk fotoğrafta monitor açık son fotoğrafta kapalı.
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Hocam Klavye 5075B+ v2 mi ? Türkçe karaktere bi tık daha özenilse daha iyi olurmuş. İnsanın gözleri arıyor arada Türkçe karakter ne kadar ezbere yazsak bile. Ben bu şekilde kullanıyorum.
259db0dd-d503-4645-8f27-8f30061e8c39.jpg

kallone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mustafa
aynı bu son fotoğraftaki gibi oluyor benimde :D Benimki birde yeşil hiç gözükmüyor. Ha ama görüntü dersen muazzam ona lafım yok görüntüsü efsane oluyor :D

Hocam Klavye 5075B+ v2 mi ? Türkçe karaktere bi tık daha özenilse daha iyi olurmuş. İnsanın gözleri arıyor arada Türkçe karakter ne kadar ezbere yazsak bile. Ben bu şekilde kullanıyorum.
Alıntıyı görüntüle
Evet hocam doğrudur, ben ihtiyaç duyuyorum Türkçe harflere ondan dolayı kaliteli PBT keycapslere ihtiyacım vardı, bana iyi oldu. Sizin keycapslerde çok güzelmiş güle güle kullanın:kedi:

Top Bottom