Neler Yeni

🔥İndirim Wraith Türkçe Keycaps Çıkarmış !🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Dax Saz
hepsinin tuş boyutları aynı farkındasın değil mi? dediğin şeyler klavyedeki tuş sayısını değiştiriyor sadece. evet klavye düzenleri sadece iso ve ansi olarak ayrılıyor
3 boyutlu bir dünyada yaşıyoruz farkındasın değil mi? Genişlik demiyorum, tuş yükseklikleri farklı diyorum ve tuş takımları yalnızca iso ansi olarak ayrılmıyor. Elinin altında Google var. Aç bak. Oem, cherry, sa, xda, dsa ve daha niceleri... North facing Klavye ile cherry profile keycaps kullan da ne oluyor gör hele.

kallone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mustafa
ışık geçirgenliği olsa bende almayı düşünürdüm. Lazer kesim lazım. Kullandığım klavyenin keycapsleri de bu tarz rgb açsak dahi gece tuş üzerindeki baskıyı görmek zor oluyor. Kapalı ışıkta da rgb açıp fotoğraf atabilir misiniz ?
Işıklar kapalı, ilk fotoğrafta monitor açık son fotoğrafta kapalı.
WhatsApp Image 2024-08-28 at 20.25.39.jpeg
WhatsApp Image 2024-08-28 at 20.25.40.jpeg
WhatsApp Image 2024-08-28 at 20.25.39 (1).jpeg

Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Ali

yiity

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yiğit Yaman
3 boyutlu bir dünyada yaşıyoruz farkındasın değil mi? Genişlik demiyorum, tuş yükseklikleri farklı diyorum ve tuş takımları yalnızca iso ansi olarak ayrılmıyor. Elinin altında Google var. Aç bak. Oem, cherry, sa, xda, dsa ve daha niceleri... North facing Klavye ile cherry profile keycaps kullan da ne oluyor gör hele.
yanlış bilmiyorsam kullandığınız hi75'de cherry profile hocam, konudaki keycapler gibi, north facing switchlerle keycaplerin ne alakası var anlayamadım, bu fiyata pbt keycap gayet uygun yurtiçinde, iso ve ansi layoutları keycap boyutlarıyla aynı kefeye koymuşsunuz onu anlamadım tamamen farklı şeyler

kyloitch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Rüveyda Akın
Çok pahalı. Aliexpress'de 300₺'ye çok daha iyileri var.

Bedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Bedirhan Şen
800 tl ye indirimden bir klavye alıp onun keycaplerini kullanırım daha iyi

Bedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Bedirhan Şen
en azından ekstra klavyem olur 800 tl ye adamlar baskısı yamuk lazer kesim olmayan keycap satıyorlar

kyloitch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Rüveyda Akın
800 TL'ye pbt türkçe keycaplı bir klavye linki alabilirmiyim?
Redragon Fizz ve Draconic var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuyu anlamadan konuşmusunuz AliExpress'te Türkçe keycap mi var?
İyi ararsan var. Hadi yok diyelim yine şuna 800₺ vermek saçma. 300₺ daha fazla versen Türkçe Q Redragon Fizz ve Draconic alabiliyorsun :D

kallone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mustafa
Redragon Fizz ve Draconic var
Mesaj otomatik birleştirildi:

İyi ararsan var. Hadi yok diyelim yine şuna 800₺ vermek saçma. 300₺ daha fazla versen Türkçe Q Redragon Fizz ve Draconic alabiliyorsun :D
Bunlar Çift Enjeksiyonlu PBT Türkçe Tuş Takımı'na mı sahipler? Link alabilirmiyim?

kyloitch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Rüveyda Akın
Bunlar Çift Enjeksiyonlu PBT Türkçe Tuş Takımı'na mı sahipler? Link alabilirmiyim?

Top Bottom