Neler Yeni

Forza 5 AMD sürücü sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Arda çamalan
evet arakdaşlar yeni driver güncellemesiyle böyle bir sorunla karşı karşıyayım bu buzdağının görünen kısmı görünmeyen kısmında ise şöyle bir sorun var sürekli bi fps drop yiyorum yani herhangi bir darboğaz konusu vs hiçbir şey yok ama sürekli fps drop fps oyunları oynarken özellikle oluyor amdnin bu kadar köklü bir firma olup hala bu sorunları çözememiş olması cidden sinir bozucu

1725191057058.png

Ekler

• 1725191073793.png
    1725191073793.png
    320.3 KB · Hit: 16

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
621
İsim
Mirhan Yalçın
evet arakdaşlar yeni driver güncellemesiyle böyle bir sorunla karşı karşıyayım bu buzdağının görünen kısmı görünmeyen kısmında ise şöyle bir sorun var sürekli bi fps drop yiyorum yani herhangi bir darboğaz konusu vs hiçbir şey yok ama sürekli fps drop fps oyunları oynarken özellikle oluyor amdnin bu kadar köklü bir firma olup hala bu sorunları çözememiş olması cidden sinir bozucu

Alıntıyı görüntüle
ddu ile driverı sil tekrar yükle yada eski sürümü yükleyebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Arda çamalan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

xmajezik

80+
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
laptopumda güncelledim amd software i ekran uykuya geçicekken fareyi oynatınca kendi kendine radeon software i açıyor benim gibi aynı sorunu yaşıyan varsa yardımcı olabilir mi ?

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
621
İsim
Mirhan Yalçın
Nasıl açmıyor kankam be yapma gözünü seveyim gayette oynuyorum ne alaka açmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

fps drop olayı her zaman vardı hala daha var eski sürümlerde de var yenisinde de var malesef ona bir çözüm yok şuanlık
drop olayı eskidende varsa driver kaynaklı olmama ihtimali var işlemciniz nedir

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ertuğrul CERAN
6400 4GB belleğe sahip FH5 gibi oyunda video belleği yetersizliği çok olası bir durum ki googlayarak aynı sorunu yaşayanları görebilirsiniz.

Spect

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Arda

Alıntıyı görüntüle
Oyun bende 10gb üstü vram kullanıyor. Sizin ekran kartınız 4 gb olduğu için olma şansi olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ertuğrul CERAN
Nasıl açmıyor kankam be yapma gözünü seveyim gayette oynuyorum ne alaka açmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

fps drop olayı her zaman vardı hala daha var eski sürümlerde de var yenisinde de var malesef ona bir çözüm yok şuanlık
FH5 VRAM'i yoğun kullanır, 4GB vram ile sürekli fps drop alırsınız yer yer oyununuz çöker, kapanır. Konunun driver ile alakasi yok yani. FH5 yeri geliyor 10GB+ vram kullanabiliyor.

Top Bottom