Neler Yeni

LG 65ur92 kasma sorunu

felina0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tolga yıldırım
Merhabalar 2 ay önce 65 inç lg televizyon aldım 2 hafta boyunca ui da kasma gibi bir sorun yoktu yağ gibi akıyordu, daha sonra 1 ay falan televizyonu açmadım şuan aşırı kasma var youtubeye girerken bile 2-3 dakika bekliyorum İnternet hızıyla alakalı bir sorun yok. Herhangi bir programda indirmedim. Sizce normal mi ? daha önce hiç webos TV kullanmadığım için soruyorum. Televizyonu sıfırlamalı miyim?

güncelleme geldiyse yap, uygulamaya ve sistemin kendisine. Düzelmediyse sıfırla, yine düzelmediyse lg desteğe veya aldığın yere yaz iletişime geç.

felina0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tolga yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
güncelleme geldiyse yap, uygulamaya ve sistemin kendisine. Düzelmediyse sıfırla, yine düzelmediyse lg desteğe veya aldığın yere yaz iletişime geç.
Güncelleme yok sıfırlamayı deneyeceğim 40bin para verdik daha 2 ay olmadan bu kadar kasmayın saçma

Güncelleme yok sıfırlamayı deneyeceğim 40bin para verdik daha 2 ay olmadan bu kadar kasmayın saçma
haklısın dostum, lg panelleri kendi üretiyor zaten bildiğim kadarıyla yeni modellerinde ui kasmaması lazim, benim xiaomi box bile kasmıyor 1.5k lık, sıfırla olmadı, aldığın yerle görüş, rahatsızlığını dile getir.

Top Bottom