Neler Yeni

Kilo alamama problemim var spora başlamayı düşünüyorum ne yapmam lazim

yenigeldim

80+ Silver
her bünye kilo almaya uygun olmayabiliyor oksijenden bile kilo alan kişiler gelipte Nasıl kilo alamıyorsun??? demekki yemiyorsunn.. demesinler lütfen
yemiyor işte kanka. yetmiyorsa biraz daha yiyecek. bağırsakların hiç çalışmıyorsa hormon sistemin bozuksa evet dediğin doğru.

Gurkanpiro

80+ Gold
oncelıkle dahılıye gıt kan felan alacaklar onlar dıyetısyene yonlendırcekler bı profosyonele basvurmakta fayda var

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
mecit burak kılıç
yemiyor işte kanka. yetmiyorsa biraz daha yiyecek. bağırsakların hiç çalışmıyorsa hormon sistemin bozuksa evet dediğin doğru.
doktorlardan doktorlara koşuşturan arkadaşlarım var kilo alamayan bu durumdan mağdur olan hormon sistemlerindede hiçbir problem yok oturduğunda tabiri caizse dana gibide yiyor ancak hiçbir değişiklik yok DNA aktarımıdır nedir artık bilemiyorum

yenigeldim

80+ Silver
doktorlardan doktorlara koşuşturan arkadaşlarım var kilo alamayan bu durumdan mağdur olan hormon sistemlerindede hiçbir problem yok oturduğunda tabiri caizse dana gibide yiyor ancak hiçbir değişiklik yok DNA aktarımıdır nedir artık bilemiyorum
yemiyor. spor yapmıyor. cevap bu işte. bi günlük kalorisini saysın bakalım yiyor mu yemiyor mu?

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
mecit burak kılıç
yemiyor. spor yapmıyor. cevap bu işte. bi günlük kalorisini saysın bakalım yiyor mu yemiyor mu?
hocam oturduğu yerde günde 3 XL pizza börek pilav yiyen birisi kilo alamıyor işte gözümle gördüm adam 2 senedir aynı kiloda

daha fazla yerse zaten aile ekonomisini çökertir o tarz bi durum

NuriCans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Nuri
Beyler selam spora başlamayı düşünüyorum fakat şöyle bir problemim var ben kilo alamıyorum spora basladigim zaman kas kutlesi aldığım için kilo alirmiyim yoksa başka birşeymi yapmam gerek yardımcı olurmusunuz?
Maalesef bende alamıyorum 16 yaş 1.86 60kg :) Ailem benden çok şikayetçi yemek dayanmıyor sana diye ama olmuyor işte yedikçe yiyorum tık yok

yenigeldim

80+ Silver
hocam oturduğu yerde günde 3 XL pizza börek pilav yiyen birisi kilo alamıyor işte gözümle gördüm adam 2 senedir aynı kiloda

daha fazla yerse zaten aile ekonomisini çökertir o tarz bi durum
ya çok yiyormuş falan hikaye abi. inanmıyorum. sağlığında bir sıkıntı yoksa ve inanılmaz spor yapmıyorsa imkansız. ayda yılda bir 3 tane pizza yiyor diye bu mümkün değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Maalesef bende alamıyorum 16 yaş 1.86 60kg :) Ailem benden çok şikayetçi yemek dayanmıyor sana diye ama olmuyor işte yedikçe yiyorum tık yok
ben de böyle diyordum. spora başlamıştım. 3-4 ayda 60 dan 77 kilo oldum. emin ol yemiyorsun. kusacak kadar tıkıyordum içeri sonra aldım kilo

NuriCans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Nuri
ya çok yiyormuş falan hikaye abi. inanmıyorum. sağlığında bir sıkıntı yoksa ve inanılmaz spor yapmıyorsa imkansız. ayda yılda bir 3 tane pizza yiyor diye bu mümkün değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben de böyle diyordum. spora başlamıştım. 3-4 ayda 60 dan 77 kilo oldum. emin ol yemiyorsun. kusacak kadar tıkıyordum içeri sonra aldım kilo
Yarından itibaren deneyeceğim

ByDolph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
Yunus Kocabay
Günde yarım paket bebe bisküvisi 1 aya +20kg

Top Bottom