Neler Yeni

KYKya laptop götürmek

karabuklu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emir Yesil
Merhabalar, konuyu doğru yere açmışımdır umarım. Ben şehir dışında 2 yıllık üniversite okuyacağım ve kykda kalacağım. rtx 3050li bi gaming laptopum var, babam yurda götürme diyor. 2 yıl bilgisayarsız nasıl yaparım bilmiyorum, acaba kykda kalıp da gaming laptopunu götürenler var mı? Bir çalınma vs. olur mu?

TheGG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mustafa
Bircok kisi goturuyor fakat calinma durumu elbet yurttan yurda degisir. Bizim yurtta herhangi bir calinma durumu ile karsilasmadim ama sen her daim kullanmadigin surece laptobunu dolapta kilitlemeyi unutma.

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Arif Dağcı
Merhabalar, konuyu doğru yere açmışımdır umarım. Ben şehir dışında 2 yıllık üniversite okuyacağım ve kykda kalacağım. rtx 3050li bi gaming laptopum var, babam yurda götürme diyor. 2 yıl bilgisayarsız nasıl yaparım bilmiyorum, acaba kykda kalıp da gaming laptopunu götürenler var mı? Bir çalınma vs. olur mu?
hocam kilitli dolabın olduktan sonra sorun olacağını sanmam herkes götürüyor çünkü hatta biz açıp 4 5 kişi devour oynuyorduk

Subutay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Mustafa
dostum 2 yıl yurtda kaldım bizim yurtda çalınma olayları yaşanmadı hiç ben gaming laptopu çalışma odasında masanın üstünde bırakıyordum hiçbirşey olmamıştı lakin güven sıkıntısı yaşıyorsan dolabına asma kilit al zaten alacaksındır dolap kilitlerini vermiyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ha birde laptopunu proje ve ders için çok fazla kişi isteyebilir güvenip de verme sonra dizini döversin keşke vermeseydim dersin kendi malları olmadığı için kıymet bilmiyorlar.

Top Bottom