Neler Yeni

Windows 0e9 hatası lütfen yardım.

FoulSqued

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batu
Bu Sorun ,Yeni ram ve termal macun değişimi yaptıktan sonra ramlerin xmp profilini açmak için bilgisayarı aç kapat yaptım bir kaç kere bios un anakart tuşunu hatırlamayadım daha sonra bios açtıktan sonra xmp yaptım bu ekranı alıyorum ne yaptıysam olmadı eski rami takıyorum olmuyor format atmaya çalıştığımda dümdüz mavi ekran geliyor ve kapanıyor yardım ederseniz çok sevinirim

Ekler

• IMG_6003.jpeg
    IMG_6003.jpeg
    722.4 KB · Hit: 21

haiko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
haiko haikoloji
  • Anakartla temas etmeyen bağlantısız sabit sürücü gibi yanlış oturmuş bileşenler
Termal macunu çok sıkmış olabilirsin. Pinlere doğru akıntı oluşmuş olabilir. Var ise temizleyip kontrollü bir biçimde yerine oturtma yapmalısın.
Sata kablolarını da kontrol et.
Ram bellek yerine oturmuş mu kontrol et.

FoulSqued

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • Anakartla temas etmeyen bağlantısız sabit sürücü gibi yanlış oturmuş bileşenler
Termal macunu çok sıkmış olabilirsin. Pinlere doğru akıntı oluşmuş olabilir. Var ise temizleyip kontrollü bir biçimde yerine oturtma yapmalısın.
Sata kablolarını da kontrol et.
Ram bellek yerine oturmuş mu kontrol et.
Öncelikle cevabın için teşekkür ederim ama bios da baktığımda, işlemcim gözüküyor ssd ve hdd de gözüküyor ramler de gözüküyor faklı sata kablosu ile denedim gene olmuyor bios da gözükmesi halinde de bu işlemci temizliğini yapmam gerekiyor mu kafayı yicem artık

haiko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
haiko haikoloji
Öncelikle cevabın için teşekkür ederim ama bios da baktığımda, işlemcim gözüküyor ssd ve hdd de gözüküyor ramler de gözüküyor faklı sata kablosu ile denedim gene olmuyor bios da gözükmesi halinde de bu işlemci temizliğini yapmam gerekiyor mu kafayı yicem artık
minidump dosyasını paylaşırsanız yardımcı olabiliriz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,211
Üyeler
156,746
Son üye
Xeaza
Top Bottom