Neler Yeni

AŞIRI DERECEDE HER OYUNDA DROP YİYORUM

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan
Arkadaşlar selam 1 ay öncesine kadar yeni bir bilgisayar topladım daha doğrusu upgrade yaptım lakin 1 aydır küfür etmediğim tek gece yok aldığım güne o kadar kötü oynanamaz bir biçimdeki darboğaz desen grafiklere bakıyorum bir sıkıntı yok lakin aşırı ama aşırı derecede drop yiyorum özellikle lol'de skillere attığım zaman 2-3 saniye sonra anca atıyor artık çözüm bulmadan hiçbir oyuna girmiyicem lütfen bana bu konuda yardımcı olun ( ping değil, drop!) sanki 500-600 ms le oynuyormuşum gibi tüm oyunlar. alltada videoyu bırakıyorum

Abevallayoh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
Ali
Sistem ne sıcaklıklar ne bu şekilde bir şey anlaşılmaz

Arabasevdalısı

80+ Bronze
Arkadaşlar selam 1 ay öncesine kadar yeni bir bilgisayar topladım daha doğrusu upgrade yaptım lakin 1 aydır küfür etmediğim tek gece yok aldığım güne o kadar kötü oynanamaz bir biçimdeki darboğaz desen grafiklere bakıyorum bir sıkıntı yok lakin aşırı ama aşırı derecede drop yiyorum özellikle lol'de skillere attığım zaman 2-3 saniye sonra anca atıyor artık çözüm bulmadan hiçbir oyuna girmiyicem lütfen bana bu konuda yardımcı olun ( ping değil, drop!) sanki 500-600 ms le oynuyormuşum gibi tüm oyunlar. alltada videoyu bırakıyorum
Video ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistem ne sıcaklıklar ne bu şekilde bir şey anlaşılmaz
hocam 65 derece maksimumu gösteriyor bi test programı varmı sıcaklıkları paylaşayım özellikleri ekliyorum şimdi
Mesaj otomatik birleştirildi:

yükledim lakin gelmemiş atıyorum tekrar
hocam atamıyorum niye olduğunu bilmiyorum bi sebebi varmı ?

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
yunusemre
hocam 65 derece maksimumu gösteriyor bi test programı varmı sıcaklıkları paylaşayım özellikleri ekliyorum şimdi

youtubeye yukleyıp koymayı dene

Gurkanpiro

80+ Gold
500 600 ms ıse pıng dır kankam nasıl drop

Arabasevdalısı

80+ Bronze

Bana psu gibi geldi

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
yunusemre

Ryzen 7 7800x3d işlemci
asus b650 a gaming wifi anakart
16x2 Amd expo ram
rx 6600 ekran kartı
650w bronze cpu
2tb samsung 990 pro ssd
hocam ya ben gerızekalıyım anlayamadım ya da cıdden sorun yok :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan
hocam ya ben gerızekalıyım anlayamadım ya da cıdden sorun yok :D
kankam kısaca şöyle açıklıyayım : ben oyun oynarken alt tab atamıyorum 3-4 saniye sonra alt tab sekmesi yükleniyor anca alt tab atıyor ve donarak ayriyeten oyun içinde herhangi bir tuşa bastığım zaman skilleri 2-3 saniye sonra atıyor ellerime iyi bak

kankam kısaca şöyle açıklıyayım : ben oyun oynarken alt tab atamıyorum 3-4 saniye sonra alt tab sekmesi yükleniyor anca alt tab atıyor ve donarak ayriyeten oyun içinde herhangi bir tuşa bastığım zaman skilleri 2-3 saniye sonra atıyor ellerime iyi bak
bir anda o kadar donuyorki bilgisayar sana anlatamam argb kasa ve ışıklarıda otomatik kapanıyor sonra kendiliğinden açılıyor neden olduğunu gram bilmiyorum

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
yunusemre

bir anda o kadar donuyorki bilgisayar sana anlatamam argb kasa ve ışıklarıda otomatik kapanıyor sonra kendiliğinden açılıyor neden olduğunu gram bilmiyorum
loldeyken bende wındowsa bassam alt tab yapsam bendede aynı seyler oluyo ama dıger oyunlarda oluyosa bılemedım

Top Bottom