Neler Yeni

50cc motor önerisi (eylül ayı güncel)

Klon12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Oğuzhan karagöz
motor dünyasına yeni katılmak isteyen birisi olarak vitesli bir motor kullanamayacağımı çevremden çok duydum. bu yüzden 50cc olarak çıkan fakat 80cc ye yükseltilmiş bir motor almayı düşünüyorum fakat bu konuda tecrübem veyahut bilgi birikimim yok tavsiyelerinize açığım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,797
İsim
Murat Orhan
motor dünyasına yeni katılmak isteyen birisi olarak vitesli bir motor kullanamayacağımı çevremden çok duydum. bu yüzden 50cc olarak çıkan fakat 80cc ye yükseltilmiş bir motor almayı düşünüyorum fakat bu konuda tecrübem veyahut bilgi birikimim yok tavsiyelerinize açığım.
Bütçe nedir? Scooter mi görünüşü güzel bir şey mi istiyorsunuz? Boy kilo?

Klon12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Oğuzhan karagöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçe nedir? Scooter mi görünüşü güzel bir şey mi istiyorsunuz? Boy kilo?
hocam boy 184 kilo 65. Arkadaşımda mondial wing var hoşuma gitmedi değil. benim için hız çok da önemli değil düz bir yolda 7 km civarında kullanacağım keskin hatlı birşeyler olsun istiyor insan ikinci el düşünüyorum 30000 civarı sizce bulabilir miyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,797
İsim
Murat Orhan
hocam boy 184 kilo 65. Arkadaşımda mondial wing var hoşuma gitmedi değil. benim için hız çok da önemli değil düz bir yolda 7 km civarında kullanacağım keskin hatlı birşeyler olsun istiyor insan ikinci el düşünüyorum 30000 civarı sizce bulabilir miyim
Yuki hammer önerecektim de onlar 10 k falan daha fazla 2. elleri. Altai F1 Max Veya F1 Max Pro öneririm.

Klon12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Oğuzhan karagöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,797
İsim
Murat Orhan
bu arada

bu arada şekli baya bir hoşuma gitti pazarlıkla bu fiyat aşağı çekilebilir ama farklı şehirlere getirimi nasıl yapılıyor birde başka marka öneriniz var mıdır.
Bu fiyatlara başka marka önerim yok Altai bu fiyata bedava diyebilirim bile. Aşırı performanslı motordur bu arada.

deekk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Esen
vn50 pro öneririm. tank gibi motor açıkçası. hor kullandım, sağanakta kullandım, 1 yıl boyunca hiçbir sorun çıkartmadı bana. hala devam ediyorum kullanmaya. çoğu kurye çıkması oldugu ıçın uyguna da bulabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,797
İsim
Murat Orhan
şimdi videolarını da izledim alım satım piyasası hakkında bilginiz var mı elde kalır mı
Elde kalmaz illa satılır ama biraz yavaş küba mondial gibi markalara göre. Ama 2 gömlek üstün o markalardan.

Klon12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Oğuzhan karagöz
ho
vn50 pro öneririm. tank gibi motor açıkçası. hor kullandım, sağanakta kullandım, 1 yıl boyunca hiçbir sorun çıkartmadı bana. hala devam ediyorum kullanmaya. çoğu kurye çıkması oldugu ıçın uyguna da bulabilirsin.
hocam o motorları biliyorum çok dayanıklılar fakat ben birazda görüşünü iyi olsun ileride bi kafenin önüne çekeriz az da şekil olsun tarzında bir şey arıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elde kalmaz illa satılır ama biraz yavaş küba mondial gibi markalara göre. Ama 2 gömlek üstün o markalardan.
çok gelişmiş bir şehirde yaşamıyorum parça konusunda sıkıntı yaşar mıyım acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,797
İsim
Murat Orhan
ho

hocam o motorları biliyorum çok dayanıklılar fakat ben birazda görüşünü iyi olsun ileride bi kafenin önüne çekeriz az da şekil olsun tarzında bir şey arıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

çok gelişmiş bir şehirde yaşamıyorum parça konusunda sıkıntı yaşar mıyım acaba
bir aloya en geç 1 haftaya istediğin parça elinde olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
994,983
Üyeler
157,311
Son üye
mehmetdemir031