Neler Yeni

❌İndirim Bitti! KIOXIA 1TB Exceria Plus SSD ( Gece İndirimi ) KUTUSUZ Sepette 1782 TL

cureshut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
kürşat
Bitti sanirim indirim. Suan gözükmüyor bende. Alamadim ya tüh

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Birol Olcaytürkan
Bitti sanirim indirim. Suan gözükmüyor bende. Alamadim ya tüh
İndirim akşamdan sabaha oluyor. Bu gece tekrar kontrol edin...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geldi yine gönlümün efendisi!!!

Ekler

• 20240912_111351.jpg
    20240912_111351.jpg
    629.9 KB · Hit: 50

mehmetaslann

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
mustafa aslan
Boş olmaz. O zaman laptopa sığacak şekilde uygun bir soğutucu blok alacaksın. Mesafeyi ölçebilirsen ona göre seçersin. Bu arada garip yorumlar gördüm : vah vah kullanıcı hatası, garantiye girmez, yok ramleri yaktın vs. Geç onları. Bu cihazlar ısındı diye yanmaz, performansını düşürür. Garanti dışı da kalmaz. Ben arıza oluştuğunu düşünmüyorum. Cihazın çalışma ortamı kötü. Çıkar laptoptan, o şekilde daha fazla çalışmasın.
Abi bugün laptopu söktüm diğer ssd ile yer değiştirmek için ancak diğer ssd nin termal korumaları öyle bir bağlanmış ki sökemedim daha sonra yeni aldığım ısınan ssd nin yuvasına tam oturmadığını farkettim vidayı gevşetim iyice ileri doğru ittim tam oturdu tekrar sıcaklıkları kontrol ettiğimde ısınma olmadı şuan ısınma söz konusu değil ama genede bir soğutucu takacağım . Kendi kendine ısınmıyor ve dosya aktarımı sırasında her hangi bir yavaşlama söz konusu değil iyi bir tecrübe oldu banada :D

adiltemel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Adil Temel
Abi bugün laptopu söktüm diğer ssd ile yer değiştirmek için ancak diğer ssd nin termal korumaları öyle bir bağlanmış ki sökemedim daha sonra yeni aldığım ısınan ssd nin yuvasına tam oturmadığını farkettim vidayı gevşetim iyice ileri doğru ittim tam oturdu tekrar sıcaklıkları kontrol ettiğimde ısınma olmadı şuan ısınma söz konusu değil ama genede bir soğutucu takacağım . Kendi kendine ısınmıyor ve dosya aktarımı sırasında her hangi bir yavaşlama söz konusu değil iyi bir tecrübe oldu banada :D
Ben harici kutuya taktığımda ısınma falan olmadı. Üstelik harici kutunun soğutucusu AData diske yapıştırmıştım, onu kullanmadığım halde 30-35 derecede boşta gezindi. Dosya aktarırken de 50-55 gördüm. Şimdi Monster Notebooka birincil olarak bağladım. Soğutucu arka kapakta monte, iki slot m.2 yi kapsayacak şekilde termal pad ile temas ediyor. Kioxia 44 derecede (windows 11 yüklü), eskisi Corsair 500 42 derecede çalışıyorlar.
Dosya aktarmıyorken ısınmaması normal çünkü işlemcisi 'uyku' moduna geçiyor bunların. Güçlü Arm-Cortex R , 4 çekirdek 667Mhz işlemci var üstünde. Bu cihazlarda, 65 derece üstüne çıkmadıkça (dosya transferi dahil) bir sıkıntı görmem ben.

Son düzenleme:

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
762
İsim
Y K
ah fury üzümlü kekim

Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Kemal Yerebakan
İlgilendiği Kategoriler
Modem-Router
İndirim akşamdan sabaha oluyor. Bu gece tekrar kontrol edin...

Geldi yine gönlümün efendisi!!!
5'i bi yerde oluyor benimde. Mağaza stokları tükendi yada kritik stok yazmaya başlamış iyice. Hatta benim 3 tane gidip aldığım mağazada 5-7 tane mi geldi demişti mağaza çalışanı diğer mağaza çalışanına.

1980tl'ye alınır mı?
Alınır ama neredeyse 5 gecedir %10 geliyor. Riziko sizin. Ben de bir tanesini risk etmeyeyim diye hemen gidip mağazadan almıştım.

kepenss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Mert Can
Bende x670-p-csm anakart var, bunun m2 slotuna direkt taksam, ısınma sorunu vs olur mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ertuğrul Yavuz
Yav.biz perişan olduk burada, meğer ssd takılı değilmiş. Servise de gönderilmiyor o zaman?

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Birol Olcaytürkan
Top Bottom