Neler Yeni

Öneri Kablosuz F/P bir mouse önerisine ihtiyacım var.

-Ran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ataberk Koral

Bunu almayı düşünüyorum daha makul ve bildiğiniz daha güzel bir mouse var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mehmet Emre Öztaylan

bende alacam bundan ama r1 pro modeli daha çok tutuyormuş sanırım

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,938
İsim
Hacı
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Mehmet Efe Metin
R1 Pro kalmamış olarak gözüküyo çok bi farkları yok gibi geldi o yüzden bunu attım
R1 Pro'daki MCU ile R1 Se+'daki arasında bayağı fark var. Sensör aynı hemen hemen, yani bu mouse'u alıp ultra iyi bir şey beklemeyin. G502 bile daha iyi.

-Ran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ataberk Koral
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
valla araştırmadım ama stok gelmesini bekliyorum ben ama bir bakayım
incelemelerine baktım az önce pro maxi güzel diğerlerinin performansı o kadar iyi değil gibi anladım pro max normali 2k hertz artı olarak dungle alırsan 4k hertze çıkıyomuş 650 ips
Mesaj otomatik birleştirildi:

R1 Pro'daki MCU ile R1 Se+'daki arasında bayağı fark var. Sensör aynı hemen hemen, yani bu mouse'u alıp ultra iyi bir şey beklemeyin. G502 bile daha iyi.
attack sharklar nasıl sence peki önerir misn yada önereceğin marka ne olur

hamzaersoy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
hamza ersoy

bu mouse hakkında tecrübesi olanlar yanıt verirken beni de etiketlerseniz sevinirim. bi de bundan daha ucuza hiç mi kablosuz mouse yok ya?

-Ran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ataberk Koral
bu mouse hakkında tecrübesi olanlar yanıt verirken beni de etiketlerseniz sevinirim. bi de bundan daha ucuza hiç mi kablosuz mouse yok ya
pro maxi pahalı ben alırsam şahsen onu alıcam asıl almak istediğim mouse Razer Deathadder v3 pro ama çok pahalı bu mousenin pro maxi 2.4k fiyatı var ve özellikleri yeterli seviyede

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Mehmet Efe Metin
incelemelerine baktım az önce pro maxi güzel diğerlerinin performansı o kadar iyi değil gibi anladım pro max normali 2k hertz artı olarak dungle alırsan 4k hertze çıkıyomuş 650 ips

attack sharklar nasıl sence peki önerir misn yada önereceğin marka ne olur
Bu fiyat bandında M3S pro iyidir. Ben clicklerinden dolayı R1 Pro Max ya da Waizowl OGM CLOUD alacağım. İkisi de iyi duruyor. Waizowl'ın 8k olan siyah versiyonu gereksiz, 8k fark etmiyor zaten şu anki monitörlerde. 4k yeterli, onu da dongle alacağım,alırsam. Tutuşa göre değişir. Blazing Sky F1 olabilir belki.

pro maxi pahalı ben alırsam şahsen onu alıcam asıl almak istediğim mouse Razer Deathadder v3 pro ama çok pahalı bu mousenin pro maxi 2.4k fiyatı var ve özellikleri yeterli seviyede
Bence de. Para olursa DV3 Pro yerine WLMouse alırım.

-Ran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ataberk Koral
Bu fiyat bandında M3S pro iyidir. Ben clicklerinden dolayı R1 Pro Max ya da Waizowl OGM CLOUD alacağım. İkisi de iyi duruyor. Waizowl'ın 8k olan siyah versiyonu gereksiz, 8k fark etmiyor zaten şu anki monitörlerde. 4k yeterli, onu da dongle alacağım,alırsam. Tutuşa göre değişir. Blazing Sky F1 olabilir belki.

Bence de. Para olursa DV3 Pro yerine WLMouse alırım.
Şuanda benim tercihimde R1 PRO maxtan yana olucak yüksek ihtimalle gayet yeterli bir mouse ve dongle ile max 2k hz de kullanırım

Top Bottom