Neler Yeni

❌İndirim Bitti! VXE R1 Wireless Mouse 1,349.00 TL

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Eren
Türk malı? :D REBRAND ürün, üstüne sadece marka yaziliyor + onun da switchleri cok iyi degil ama alinabilirlik yonunde evet o da alinabilir tercih tamamen.
Türk malı derken Yerli üretim yada Türk üretti felan demedim, ek olarak marka yazılan bir ürün değil. Çinde üretilen parçalarla tasarlanıp muhtamalen gene çinde üretilmiş bir ürün. Genede bir türk markası sonuçta, ek olarak switchleri çok iyi değil derken? blue shell pink dotun neresi iyi değil? baya güzel bir switch var içinde. R1 se ve hatta düz r1 e göre daha avantajlı, furylevel felanda kullanmıyorum şuan elimde vxe r1 pro var ona ragmen diyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alınır gibi fakat şu an deadhadder v2 mini var.Elimde ki mouseyı ne yapsam onu bılmıyorum
v2 miniye göre sağlam shape farkı var, ondan geçiceksen iyi araştır derim.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,460
İsim
Emir
Türk malı derken Yerli üretim yada Türk üretti felan demedim, ek olarak marka yazılan bir ürün değil. Çinde üretilen parçalarla tasarlanıp muhtamalen gene çinde üretilmiş bir ürün. Genede bir türk markası sonuçta, ek olarak switchleri çok iyi değil derken? blue shell pink dotun neresi iyi değil? baya güzel bir switch var içinde. R1 se ve hatta düz r1 e göre daha avantajlı, furylevel felanda kullanmıyorum şuan elimde vxe r1 pro var ona ragmen diyorum.

v2 miniye göre sağlam shape farkı var, ondan geçiceksen iyi araştır derim.
shape nedir?Boyut mu

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Eren
şekli, vxe r serisi tamamen claw ( pençe ) tutuşa özgü bir tasarımla geliyor. v2 ise doğru hatırlıyorsam ergo şekildeydi ve palm ( tam tutuş ) a özgü. Bunlada el boyutuna bağlı palm tutarsın ama bence araştır alcaksan, furylevel z1 daha safe bir shapeye sahip.

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,116
İsim
Draq123
Fury level daha iyi kendi sitesinde 1250tl

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Aykut Adil Çınar
Fury level teknik destek olarak da daha iyi (bence)

9x19

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
erhan nalbantoğlu
arkadaşlar bende razer viper v3 hyperspeed var bildiğim kadarıyla 8k destekliyor onun için ayrı cihazlar varmış almalı mıyım ne kadar fark eder (pubg-cs ve hikaylei oyunlar oynuyorum)

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hakan Arman
Ya aylardır şu forumda aynı mouse tipleri dolanıp duruyor bir indirim felan yok aynı fiyat hatta pahalı bile hakkı 800tl. Çin malı kablosuz mousede nordic mcu harici alınmaz beken mcu kullanıyor yapı kalitesi çok düşük. Yani VXE diye kalite beklentiniz olmasın arasındaki fark büyük

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yusuf
şekli, vxe r serisi tamamen claw ( pençe ) tutuşa özgü bir tasarımla geliyor. v2 ise doğru hatırlıyorsam ergo şekildeydi ve palm ( tam tutuş ) a özgü. Bunlada el boyutuna bağlı palm tutarsın ama bence araştır alcaksan, furylevel z1 daha safe bir shapeye sahip.
Tam topicteki mouseu alıyordum. Yorumundan dolayı furylevel aldım. İlk defa kablosuz mouse kullanacağım. Bundan önce logi corsair gibi markalar kullandım 500-600 bandında. Bakalım nasıl bir şey çıkacak. Bu arada furylevelın kendi sitesinde taksit imkanı yoktu benim kartıma ve 60tl kargo ücreti vardı haberiniz olsun

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Eren
Ya aylardır şu forumda aynı mouse tipleri dolanıp duruyor bir indirim felan yok aynı fiyat hatta pahalı bile hakkı 800tl. Çin malı kablosuz mousede nordic mcu harici alınmaz beken mcu kullanıyor yapı kalitesi çok düşük. Yani VXE diye kalite beklentiniz olmasın arasındaki fark büyük
vxe çokta süper bir markada değil zaten, wraith sitesi çok iyi bir site eyvallah birçok ürünü uyguna alabiliyoruz lakin her satılan mousesi rakipsiz değil, bunuda bilmek gerekli. Konuda bir miktar indirim mevcut aslında r1 se degılde r1 se plusu satıyorlar 1300 e sonuçta 500 mah lakin genede alınmaz bence.

Tam topicteki mouseu alıyordum. Yorumundan dolayı furylevel aldım. İlk defa kablosuz mouse kullanacağım. Bundan önce logi corsair gibi markalar kullandım 500-600 bandında. Bakalım nasıl bir şey çıkacak. Bu arada furylevelın kendi sitesinde taksit imkanı yoktu benim kartıma ve 60tl kargo ücreti vardı haberiniz olsun
Furyleveldede baken var lakin sorun yaşayan görmedim, sosyal medyalarında samimi ortam var ek olarak özellik olarak vxeden 1-2 tık daha üstün. Teknik servis olarakta üzmez bence. Hayırlı olsun güle güle kullanın. Bu arada dipnot geçeyim, furylevelin yazılımı için discorddaki seçilen kişilere yazman gerekiyor, uygulamasını isteyip kurmayı unutma

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hakan Arman
vxe çokta süper bir markada değil zaten, wraith sitesi çok iyi bir site eyvallah birçok ürünü uyguna alabiliyoruz lakin her satılan mousesi rakipsiz değil, bunuda bilmek gerekli. Konuda bir miktar indirim mevcut aslında r1 se degılde r1 se plusu satıyorlar 1300 e sonuçta 500 mah lakin genede alınmaz bence.

Furyleveldede baken var lakin sorun yaşayan görmedim, sosyal medyalarında samimi ortam var ek olarak özellik olarak vxeden 1-2 tık daha üstün. Teknik servis olarakta üzmez bence. Hayırlı olsun güle güle kullanın. Bu arada dipnot geçeyim, furylevelin yazılımı için discorddaki seçilen kişilere yazman gerekiyor, uygulamasını isteyip kurmayı unutma
Bu arada dipnot geçeyim, furylevelin yazılımı için discorddaki seçilen kişilere yazman gerekiyor, uygulamasını isteyip kurmayı unutma... Yorum yok

Ayan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Mehmet
vxe r1 se de caps lock sorunu var mı?

Chappies

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Göktuğ DADAŞ
arkadaşlar şuan furylevel z1 kullanıyorum gerçekten mükemmel sorunsuz bir mouse premium hissettiriyor gerçekten driver için wp hattına yazdım 10 saniye de geri dönüş yapıldı ayrıca discord kanalında çok samimi bir ortam var pişman olacağınızı düşünmüyorum açıkçası herhangi olumsuz bir durumda hemen discorddan yardımcı olurlar zaten

Top Bottom