Neler Yeni

Yardım Yeni aldığım laptopta hasar mı var?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Melis
Merhaba, laptopum daha dün geldi ve bugün bu açıklığı farkettim getir götür yaparken hiçbir yere çarpmadı cihaz yani benden kaynaklı bir şey değil eminim buna, sizce daire aldığım yerdeki küçük açıklık laptopun kendisinin mi yoksa hasar mı görmüş minik çentikler gözüküyor kamerada çok belli olmuyor ama ışık süzmesi yapıyor hafif kamera ışığı yanarken
CF918AB5-6F51-4972-B047-06B00157DC92.jpeg

xmert96x

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
891
İsim
Mert Çevik
Yeni aldığınız laptopta görülen açıklık ve çentikler, ileride sorunlara yol açabilir. Bunlar toz ve nemin içeriye girmesine sebep olarak donanıma zarar verebilir. Ayrıca, ekranın arka aydınlatmasında daha ciddi sorunlar yaratabilecek ışık sızması gibi küçük belirtiler, zamanla ekran performansının düşmesine neden olabilir. Çerçevedeki küçük açıklık zamanla büyüyebilir ve menteşe gibi mekanik parçaların düzgün çalışmasını etkileyebilir.

Öneri:
  • Bu tür kusurlar, genellikle üretim veya nakliye kaynaklı olabilir. Laptopunuzu aldığınız yere başvurarak durumu açıklayın.
  • Cihazın garantisi varsa, onarım veya değişim talep edin.
  • Ürününüz yeni olduğundan, muhtemelen garanti kapsamındadır ve üretici firma bu durumu çözme konusunda yardımcı olacaktır.
Uzun vadede daha büyük sorunlarla karşılaşmamak adına, hemen harekete geçmeniz en iyi yaklaşım olacaktır.

Akanizzm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Burak Ahmet AKAN
Instagram
akanizzm
Steam
akanizzm
Discord
akanizzm
Elinle bastır oturursa sorun yok ama oturmazsa iki olasılık var.
Ya iade eder paranı alırsın yada iade etmez böyle kullanırsın. İade edersen sorun yok. Böyle kullanırsan, iki olasılık var.
Ya sorunsuz devam eder hayatına bakarsın yada içine böcek vb. bir şey kaçar. Sorunsuz devam ederse sorun yok. Böcek kaçarsa, iki olasılık var.
Ya böcek yumurtlar çoğalır yada ölür. Ölürse sorun yok. Yumurtlarsa işte o zaman sıçtın.

Şaka bir yana harbiden de oturmaz ise pil şişmiş olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Melis
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elinle bastır oturursa sorun yok ama oturmazsa iki olasılık var.
Ya iade eder paranı alırsın yada iade etmez böyle kullanırsın. İade edersen sorun yok. Böyle kullanırsan, iki olasılık var.
Ya sorunsuz devam eder hayatına bakarsın yada içine böcek vb. bir şey kaçar. Sorunsuz devam ederse sorun yok. Böcek kaçarsa, iki olasılık var.
Ya böcek yumurtlar çoğalır yada ölür. Ölürse sorun yok. Yumurtlarsa işte o zaman sıçtın.

Şaka bir yana harbiden de oturmaz ise pil şişmiş olabilir.
Daha dün geldi laptop hiç açılmadı bile…

Akanizzm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Burak Ahmet AKAN
Instagram
akanizzm
Steam
akanizzm
Discord
akanizzm
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Melis
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Akanizzm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Burak Ahmet AKAN
Instagram
akanizzm
Steam
akanizzm
Discord
akanizzm
Bastırdım ama oturmadı, laptopun kendisi mi böyle diyeceğim bu modelde doğru düzgün foto bulamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bölge bastırınca kapanıyor ama geri açılıyor
iade edin şahsen

Hasan_Enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Hasan Enes
İlgilendiği Kategoriler
.
Instagram
.
Steam
.
Facebook
.
Discord
.
Reddit
.
İade veya değişim talep edin hocam @Akanizzm hocamın yazdığını gördükten sonra ben elimde tutmazdım :D

Top Bottom