Neler Yeni

Hangi monitörü almalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Özgür Doruk Korkmaz
1)ASUS TUF Gaming TUF VG247Q1A 165 hz va panel (satıcılar freesync yazıyor ama asus kendi sitesinde adaptive sync yazıyor

2)MSI G244F E2 23.8" 180 Hz 1 ms rapid fast ips adaptive sync

benim düşüncem msi ama ek olarak dandikde olsa bi hoparlör almak(asusda dahili olarak var) istiyorum

Roex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Berat Özdemir
Msi almanı öneririm monitör hoparlörleri iyi olmuyor zaten

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Necati
1)ASUS TUF Gaming TUF VG247Q1A 165 hz va panel (satıcılar freesync yazıyor ama asus kendi sitesinde adaptive sync yazıyor

2)MSI G244F E2 23.8" 180 Hz 1 ms rapid fast ips adaptive sync

benim düşüncem msi ama ek olarak dandikde olsa bi hoparlör almak(asusda dahili olarak var) istiyorum
Bütçe ne kadar?

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Necati
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Özgür Doruk Korkmaz
Bende onu önericektim fakat sıfırı stok probleminden dolayı 5k üstüne çıkmış
Mesaj otomatik birleştirildi:

Normalde fiyatı 4200-4500 civarındaydı arkadaş o fiyatlarda zannetmiş halen ondan dolayı önermiş yoksa kötü bi niyeti yok eminim
kötü niyeti olduğun değil ben olsam bakarım fiyatına ona göre öneririm neyse önemli değil bu 2 monitör arasında kaldım ben hangisini önerirsin

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Necati
kötü niyeti olduğun değil ben olsam bakarım fiyatına ona göre öneririm neyse önemli değil bu 2 monitör arasında kaldım ben hangisini önerirsin
Msi alın hocam , diğeri va panel zaten direkt elendi. Aklınızda bulunsun monitör alırken ips olmasına nit'e ve kontrast oranlarına bakarak alın. VA Panellerin çoğunda ghosting mevcuttur o yüzden uzak durun.

FunnFrell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Evren AYDIN
kral bütçe 4200 5200 monitör öneriyosun

Bende onu önericektim fakat sıfırı stok probleminden dolayı 5k üstüne çıkmış

Normalde fiyatı 4200-4500 civarındaydı arkadaş o fiyatlarda zannetmiş halen ondan dolayı önermiş yoksa kötü bi niyeti yok eminim

Benim bakmama gerek yok fiyatını biliyorum 4 ile 5 bun arasında Ben aynı monitörün hepsiburadanin word kartı ile 4400 e 12 taksit ile aldım hocam.

Msi alın hocam , diğeri va panel zaten direkt elendi. Aklınızda bulunsun monitör alırken ips olmasına nit'e ve kontrast oranlarına bakarak alın. VA Panellerin çoğunda ghosting mevcuttur o yüzden uzak durun.
Bu fiyatlara zaten va alınmaz ip en temiz panel bu fiyatlara cikamiyormus arkadaş bende aoc 24g4xe önerdim alan piyasada 24 ips 180 hz çerçevesinde en iyi monitör kendisi

Top Bottom