Neler Yeni

Öneri 800-1000₺ kulaklık önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emirhan İNAN
FPS türü bol ses kasmalı oyunlar için bir kulaklık bakıyorum. Özellik bakımından şu anda kullandığım kulaklığın kafa bandı yok, direkt plastikten bişey. O uzun süre kullanımda kafayı acıtıyor ki günde bazen 6-8 saat full kulaklık kullanmak zorundadır kalıyorum. Kendim de biraz araştırdım ve birkaç ürün buldum. Sizlerin de önerilerinizi bekliyorum.

Kulaklık 1

Kulaklık 2

Kulaklık 3

kyloitch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Rüveyda Akın
Gamepower RAIJIN al. Söylenen hiçbir şeye kulak asma. 4 yıldan uzun bir süre kullandım. O kadar güzel muazzam bir mikrofonu var ki, ses kaydı alıp sesi dinlediğinde bu benim sesim mi dersin. Mükemmel bir mikrofonu var. Ses kasma muhabbetinde de nitekim öyle. Aşırı memnundum. Bir ara yine alacağım satıştan kalkmadan. Güven bana.

KYLORIN90

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Eymen
FPS türü bol ses kasmalı oyunlar için bir kulaklık bakıyorum. Özellik bakımından şu anda kullandığım kulaklığın kafa bandı yok, direkt plastikten bişey. O uzun süre kullanımda kafayı acıtıyor ki günde bazen 6-8 saat full kulaklık kullanmak zorundadır kalıyorum. Kendim de biraz araştırdım ve birkaç ürün buldum. Sizlerin de önerilerinizi bekliyorum.

Kulaklık 1

Kulaklık 2

Kulaklık 3
h2002p

jalm0o0e1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Oğuzhan
Medusa alma. Ağır bir kulaklık kafanı acıtır. Mikrofonu da çok iyi değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emirhan İNAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O zaman raijin ve h2002p arasında hangisini almam daha mantıklı?

Top Bottom