Neler Yeni

İtopya siparişim kayboldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Eren Mutlu
İtopyadan görmüş olduğunuz siparişi verdim;

1727219309808.png

Bir süre sipariş hazırlanıyor kısmında kaldı bu saatlerde kontrol ettikten sonrada siparişler kısmının boş olduğunu fark ettim. Ne yapacağım?

1727219383072.png

Bünyamina

80+ Platinum
Sabah baktığında gözükür diye düşünüyorum.

xTURANN

80+ Silver
Mailine siparişle ilgili bilgiler mutlaka düşmüştür. En kötü SMS gelir. Harcama yaptığın karta bilgi gelir. ITopya'yı arayarak bilgi iste. İptal etmiş olabilirler ayrıca. O Yüzden gözükmüyor olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Eren Mutlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mailine siparişle ilgili bilgiler mutlaka düşmüştür. En kötü SMS gelir. Harcama yaptığın karta bilgi gelir. ITopya'yı arayarak bilgi iste. İptal etmiş olabilirler ayrıca. O Yüzden gözükmüyor olabilir.
Umarım kasıtlı yapılmış bir şeydir sistemden kendi kendine silindiyse birde günlerce onla uğraşırım umarım iptal etmişlerdirde vatandan daha ucuza olanı alırım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
sercan
Umarım en kısa sürede sorunun çözülür kankam bu sipariş kısmın da kaybolsa bile ödediğin yöntem de veya en kötü e posta da bi bildiri vardır

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Eren Mutlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Umarım en kısa sürede sorunun çözülür kankam bu sipariş kısmın da kaybolsa bile ödediğin yöntem de veya en kötü e posta da bi bildiri vardır
Evet kontrol ettim. Epostamda var üstüne dekontum var. Tek mağduriyetim kaybettiğim zaman olur ilerisi olursada zaten misliyle hakkımı sökerim onlardan.

polat555

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Polat
Evet kontrol ettim. Epostamda var üstüne dekontum var. Tek mağduriyetim kaybettiğim zaman olur ilerisi olursada zaten misliyle hakkımı sökerim onlardan.
Hocam bende aynı sorunu yasiyosum ve ayni sistem bana e posta bisey gelmedi

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
Arda
Hocam bende aynı sorunu yasiyosum ve ayni sistem bana e posta bisey gelmedi
Kartınız da ödediğinize dair belge var, bir şey çıkartırlarsa sorun gibi onu öne sürebilirsiniz.

Titaniumm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Durgun
Bendede gözükmüyor genel bir sorun olabilirmi?

raydin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
RAGIP AYDIN
Müşteri hizmetlerini aradım benim siparişimde görünmüyordu, siteyi bakıma aldıklarını 24 saat içinde düzeleceğini söylediler

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Eren Mutlu
Müşteri hizmetlerini aradım benim siparişimde görünmüyordu, siteyi bakıma aldıklarını 24 saat içinde düzeleceğini söylediler
Ben mail attım gece yazmışlar sabah bakımdan dolayı yaşandı diye şuanda gözüküyor.

Top Bottom