Neler Yeni

itopya ile ilgili sorum var

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
irfan çakır
Perşembe günü sabah 9da hazır sistem aldım ssd 500 gb dı 1 tb yapıp aldım
havale ile sabah 9da verdim akşam 5 civarlarında gönderdim 1 2 saat içinde onaylandı diye mail gelmedi ama itopya sitesinden siparişlerim kısmında onaylandı kısmı geçmiş sipariş hazırlanıyor diyor bu hazırlanma ne kadar sürer hafta sonu hazırlama yapıyorlarmı ilk defa sipariş verdim ondan soruyorum ne zaman gelir sistem elime?

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Eyüp Muhammet Ceylan
havale ile sabah 9da verdim akşam 5 civarlarında gönderdim 1 2 saat içinde onaylandı diye mail gelmedi ama itopya sitesinden siparişlerim kısmında onaylandı kısmı geçmiş sipariş hazırlanıyor diyor bu hazırlanma ne kadar sürer hafta sonu hazırlama yapıyorlarmı ilk defa sipariş verdim ondan soruyorum ne zaman gelir sistem elime?
Ben gamegaraj dan aldım 3 günde hazırlandı testleri yapıldı elime ulaştı

ozomona

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Özcan Karakaya
1 hafta içinde gelir büyük ihtimal

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
1 hafta koy üstüne işte.

ozomona

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Özcan Karakaya
mail vs. gelmedi onaylandığına dair ama sitede hazırlanıyor diyor sorun çıkmaz demi
hocam galiba trendyol hepsiburada gibi siteler harici bir siteden ilk siparişiniz endişelenmeyin itopya güvenebileceğiniz firmaların başında gelir bir sıkıntı çıkarsada ilgileniyorlar zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
irfan çakır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam galiba trendyol hepsiburada gibi siteler harici bir siteden ilk siparişiniz endişelenmeyin itopya güvenebileceğiniz firmaların başında gelir bir sıkıntı çıkarsada ilgileniyorlar zaten
Hocam ilk defa internetten kendim bişey sipariş ediyorum hepsi burada vs sitelerden ben linki ve parayı ablama atıyordum o alıyordu ondan endişeliyim

KingDeViL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Cem
Bu firma hakkında şikayet dolu. Google yorumlarını ve şikayetvarı okumanızı tavsiye ederim.

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,138
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Bu firma hakkında şikayet dolu. Google yorumlarını ve şikayetvarı okumanızı tavsiye ederim.
Adamın içine kurt düşürme usta. Telefon ederek müşteri temsilcisinden bilgi alaraj endişesini giderebilir

Bay Yaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ahmet yaman
Valla bende itopya üzerinden monitör ve hazır sistem aldım. Mönitör için ölü piksel vs çıktığı söyleniyordu ama bende çıkmadı. Sorun yaşamadım şahsen ben tavsiye ederim.

KingDeViL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Cem
Adamın içine kurt düşürme usta. Telefon ederek müşteri temsilcisinden bilgi alaraj endişesini giderebilir
Şu cevabından sonra bende rahatladım. Hemen sipariş veriyorum.

lebron23

80+ Bronze
İçine kurt düşmesin. Ben aldım 2-3 güne kargoladılar, bi problemde yaşamadım.

Ha insanlık hali bir sıkıntı olursa, telefonda medenice anlatırsan derdini çözerler

Top Bottom