Neler Yeni

Beyler bu ne demek?Üni'de ilk senem.

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,554
İsim
ali
Üni'de ilk senem ek tercihle kayıt oldum çarşamba günü ve bugün okula gideceğim yaklaşık 45 dakika kadar yol gideceğim ama öğrenci bilgi sistemine bakınca ders kaydı yoktur diyor sıkıntı olur mu? Boşuna gitmiş olmayayım sonra😅.Ders kaydıda yapılmıyor zaten ayın 20'sinde bitmiş.
IMG_5890.jpeg

sulobey10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Süleyman Kaçar
Okula değil önce fakültenin öğrenci işlerine git orada yardımcı olurlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Hamza yaman
Üni'de ilk senem ek tercihle kayıt oldum çarşamba günü ve bugün okula gideceğim yaklaşık 45 dakika kadar yol gideceğim ama öğrenci bilgi sistemine bakınca ders kaydı yoktur diyor sıkıntı olur mu? Boşuna gitmiş olmayayım sonra😅.Ders kaydıda yapılmıyor zaten ayın 20'sinde bitmiş.Alıntıyı görüntüle
Ekle bırak haftası denen bir muhabbet var. Ders ekleyip ders çıkartabiliyorsun. Bu aklında bulunsun. 2. Olarak da arkadaşın dediği gibi hiç vakit kaybetmeden öğrenci işlerine git. Yardımcı olacaklardır.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,433
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Üni'de ilk senem ek tercihle kayıt oldum çarşamba günü ve bugün okula gideceğim yaklaşık 45 dakika kadar yol gideceğim ama öğrenci bilgi sistemine bakınca ders kaydı yoktur diyor sıkıntı olur mu? Boşuna gitmiş olmayayım sonra😅.Ders kaydıda yapılmıyor zaten ayın 20'sinde bitmiş.Alıntıyı görüntüle
ders seçmen lazım. kooşarak öğrenci işlerine git.
internetten seçiliyordu ama sizde nasıldır bilmem

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,554
İsim
ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Okula değil önce fakültenin öğrenci işlerine git orada yardımcı olurlar.
Ekle bırak haftası denen bir muhabbet var. Ders ekleyip ders çıkartabiliyorsun. Bu aklında bulunsun. 2. Olarak da arkadaşın dediği gibi hiç vakit kaybetmeden öğrenci işlerine git. Yardımcı olacaklardır.
Çarşamba kayıt olmaya gittiğimde öğrenci işlerindeki abimiz öğrenci belgemi verdi istediğin gün başlayabilirsin artık öğrencimizsin dedi.Ders programın sitede var falan başka işleme gerek yok dedi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde internetten seçme işleminin tarihi bitmiş öğrenci işlerine gideceğim sanırım

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,498
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar
Çarşamba kayıt olmaya gittiğimde öğrenci işlerindeki abimiz öğrenci belgemi verdi istediğin gün başlayabilirsin artık öğrencimizsin dedi.Ders programın sitede var falan başka işleme gerek yok dedi.

birde internetten seçme işleminin tarihi bitmiş öğrenci işlerine gideceğim sanırım
danışman hocanla konuş ders seçmemişsin

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,433
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ

. Öğrenci işleri halleder .

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
848
İsim
Volkan
bende kanser oldum son gün bugün ama kayıt yapmıyor deli oldum :D

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
848
İsim
Volkan
Kayıt yapılmıyor mu bende bugün gidecektim düşünüyordum kayıt yaptirsammi yaptirmasammi diye seninki hangi universite
ata üni de internetteki bilgi ile aradım sordum tutmuyor ilk kayıtları onlar yapcakmış

Top Bottom