Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Hikvision SSD E3000 1024 GB M.2NVM 1.780,99TL

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,145
İsim
Mehmet Aslan
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Ahmet Çebi
Hikvision marka iyi midir?
Şu konuda konuştumuştuk birkaç arkadaşla:

Internette hakkında çok yazı olan bir marka da değil. Çoğunluk bilgi sahibi değil, markayı bilenler de ya nefret ediyor ya da fazlasıyla memnun.

Sana kalmış hocam işin sonunda, bende almıştım ama iade etmeyi düşünüyorum. Risk almak istemiyorum. Kingston NV2 alacağım galiba, üstüne 600 lira falan bayılmam lazım ama en azından kullandığım ve bildiğim bir disk.

Miksodro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Berkan Karaca

Internette hakkında çok yazı olan bir marka da değil. Çoğunluk bilgi sahibi değil, markayı bilenler de ya nefret ediyor ya da fazlasıyla memnun.

Sana kalmış hocam işin sonunda, bende almıştım ama iade etmeyi düşünüyorum. Risk almak istemiyorum. Kingston NV2 alacağım galiba, üstüne 600 lira falan bayılmam lazım ama en azından kullandığım ve bildiğim bir disk.
Olabildiğince kaliteli ekipmanlar toplamaya çalışıyorum ozaman hiç bulaşmayayim
Teşekkürler.

cemka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
cem kaya
acaba alsam mı 2 adet 512 ssd var anakartımda yer de var m2 için 2 tane
Mesaj otomatik birleştirildi:

anakartımda yokmuş yer :D

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Birol Olcaytürkan

Kioxia Exceria Plus 1 TB 1782 TL den kaçırdınız. Normal fiyatı 1980 TL ama o da kalmamış artık. Hem de dram özellikli modeldi. İsterseniz şu anda yine Vatan'da Kioxia'nın G2 modeli var yine dram olan model. 2062 TL... Ya da bu akşam İncehesap da gaming gecesi kampanyası var mutlaka güzel indirimli ssd olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Ahmet Çebi
Kioxia Exceria Plus 1 TB 1782 TL den kaçırdınız. Normal fiyatı 1980 TL ama o da kalmamış artık. Hem de dram özellikli modeldi. İsterseniz şu anda yine Vatan'da Kioxia'nın G2 modeli var yine dram olan model. 2062 TL... Ya da bu akşam İncehesap da gaming gecesi kampanyası var mutlaka güzel indirimli ssd olur.

Söylediğin için teşekkürler. Buna bakıcam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Erhan Akçay
Zamanında bir kaç ssd sini almıştım çoğunda şansa sorun yok. Fakat garanti içinde bozulduğunda bunlarda hikvision da servis diye bir şey yok kimse yollamanız için muattap olmuyor haberiniz olsun. Şikayet var com a bakın isterseniz inanmayanlar, herkes aynı şeyden dertli.

Bnde zamanında ucuz diye aldım bozulanda durumu gördüm. Şikayete aylar geçmesine rağmen şikayet var com da bile geri dönmüyorlar. Ucuzu etin yahnisini denemek isteyenler buyursun tabi ama sıkntı çıktığında anlıyorsunuz durumu. Bilinen markaların ürünlerine yönelin kingston / kioxia / samsung /san disk gibi gibi.... Tabi ben alırım şansımı denerim bozulmaz diyen varsa tercihtir kimse bir şey diyemez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Ahmet Çebi
Yok hocam kasa için alıyorum.

erentpz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Eren Topuz
Ben Hikvision marka 2tb ssd kullanıyorum değerlerini veriyor bir sıkıntı yaşamadım bu zaman kadar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,730
Üyeler
157,413
Son üye
Darkdogu
Top Bottom