Neler Yeni

Yardım AMD Radeon Rx 470 im var ne eder

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
Volkan
Tabiri caizse içinden geçilmiş Rx470 var elimde kardeşim kullanıyor ama çokta sağlıklı değil kullanılması bakımları temizliği sorunsuz oksit falan yok ama karta çok kötü müdahale edilmiş bakımsız kalmış kart
Kısaca özet;
Benim kardeşe bir kasa almaya gittim 4 e anlaştık, sonra kasayı test ettim testlerden de geçti 15 dk furmark 15 dk occt yaptım falan oyunda oynadım sorunsuzdu ekran kartınında ufak bir hikayesi var kardeşi habersiz bilgisayarcıya vermiş 1 ay alamamışlar falan neyse , aldım ve eve geldim karta bakım yapayım dedim baktım görüntü soketleri oksitli falan bloku delmiş avel bilgisyarcı tek bakır kanalı şuan iptal mosfetleri soğutan
kart powercolor red devil fakat üstüne uydurma rog strix takmış oda orijinal olmadığı için ısınında fanlar ses yapıyor hızdan
ben kartın fiyatını adil olarak 700 800 gibi düşündüm 70 76 dereceyi bu halde bile geçmiyor aslında ama malum
bu arada kartta şuan gram oksit falan yok tertemiz bir bordu var
görselleri eve geçince atarım
BU arada satıcıya durumu anlattım aldığım zaman dedi bilmiyordum bilsem hiç satmazdım dedi yarısı senden yarısı beden olsun 500 tl geri atayım dedi attı

Son düzenleme:

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,952
İsim
Hacı
700 - 800 ideal

aquafire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Burak Ünal
Instagram
brkunall4
Steam
etriker
Discord
AquaFire#4957
Gtx 750ti vardı bende araştırma yaptım 1k fiyat veriyorlardı. Koydum müşteri çıkmadı. Bir arkadaş 600 teklif ettin direk sattım. Yakın ekran kartları ona göre bir fiyat ederi bulabilirsin.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
Volkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gtx 750ti vardı bende araştırma yaptım 1k fiyat veriyorlardı. Koydum müşteri çıkmadı. Bir arkadaş 600 teklif ettin direk sattım. Yakın ekran kartları ona göre bir fiyat ederi bulabilirsin.
bende o civarlar düşünüyorum kartın durumu ortada bord sağlam ama soğutma sistemi çöp diyebilirim red devil parçası bulmakta zor belki bilgisayarcılarda geze geze bulursun o yüzden saçma fiyat vermekte istemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

700 - 800 ideal
hatta kartım red devil değil galiba aynı backplateli model buldum

Aykut D.

80+ Gold
Kartın fotoğrafını atamisin merak ettim.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
Volkan
Kartın fotoğrafını atamisin merak ettim.
işteyim hocam eve geçince atarım şu attığım ilandaki kartla aynı kartmış red devil değil red devilin backplatte desen var

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
Volkan
1100-1200 civarına sağlam RX570’ler bulunuyorken o 470’e 700-800 bile epey fazla bence.
yok ztn uçma gibi düşüncem yok yeni 570 aldım xfx kutulu faturalı 1350 tl ye buda elden çıksın diye ha kendim bozuk donör kart bulursam satmam toplarım nostalji saklarım 400 500 tl para değil satmaya deymez

Vision1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Çağatay Emir
O kadar kötü haldeyse ölü fiyatına satman lazım.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
Volkan
yok çalışmasında sorun yok ztn de fan orijinal değil fan bloku değişmesi lazım ama şart değil üstüne kaliteli fan atarsan yeter ztn chipset ısısı 75 i geçmez vramlerde 80 85 falan ölü kart değil yani

300 400 e inince satmam çöpe atarım ihtiyacım yok o paraya şükür bir akşam yemeğim ztn o paralar 600 altına inmeden satarsam satarım yoksa dursun bir ara elbet düşer blok falan alır takarım süs diye saklarım

adam bozuklarına 300 400 istiyor

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,226
İsim
.
yok çalışmasında sorun yok ztn de fan orijinal değil fan bloku değişmesi lazım ama şart değil üstüne kaliteli fan atarsan yeter ztn chipset ısısı 75 i geçmez vramlerde 80 85 falan ölü kart değil yani

300 400 e inince satmam çöpe atarım ihtiyacım yok o paraya şükür bir akşam yemeğim ztn o paralar 600 altına inmeden satarsam satarım yoksa dursun bir ara elbet düşer blok falan alır takarım süs diye saklarım

adam bozuklarına 300 400 istiyor
Reis kimse almaz o kartı o şekilde alan da ölü fiyatına alır o da sana uymaz en iyisi satma dursun kenarda.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
Volkan
Reis kimse almaz o kartı o şekilde alan da ölü fiyatına alır o da sana uymaz en iyisi satma dursun kenarda.
demi en garanti o gibi ben en iyisi çinden fanı buldum 178 lira onu alcam gerisini de bulabilirsem bulurum powercolor 570 580 blokları aynı inceledim de

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,226
İsim
.
demi en garanti o gibi ben en iyisi çinden fanı buldum 178 lira onu alcam gerisini de bulabilirsem bulurum powercolor 570 580 blokları aynı inceledim de

Para harcamaya değmez

Top Bottom