Neler Yeni

SİZCE BİR ERKEK HANGİ ÜRÜNLERİ KULLANMALI

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
alperen selamoğlu
Instagram
selamogllu
Merhabalar herkesin bir bilgisi ve yaşayış biçimi vardır size göre bir erkeğin mutlaka kullanması gereken şeyler nedir bakım ürünleri olabilir gündelik eşyalar olabilir

liluzivert

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Alp Öztürk
ağız bakımı iyi olmalı temiz olmalı aklıma çok ürün gelmedi genel olarak yaşam deneyimlerinden anlarsın zaten

RONALDINHO

80+ Silver
Parfüm dodorant diş marçası üstekki kokarcaya bakmayın siz

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
İlteriş İlteriş
Herhangi bir şampuan, herhangi bir diş macunu, eser miktarda su = mükemmel temizlik

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
EMRE CEYLAN
Merhabalar herkesin bir bilgisi ve yaşayış biçimi vardır size göre bir erkeğin mutlaka kullanması gereken şeyler nedir bakım ürünleri olabilir gündelik eşyalar olabilir

Çoğu kişinin dediği gibi dişlerine iyi bak, yüzün için güneş kremi ve nemlendirici mutlaka kullan, cildinde siyah nokta sivilce vs. varsa tonik işe yarar. Ayrıca cildin için c vitamini parlatıcı serumlar kullan. Ellerine krem sür nemlendir. Ve yüz yıkama jeli al ve her gece yüzünü bu yüz yıkama jeli ile yıka. Bunlar en temel şeyler.

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Bahadır
:D adına sevindim dostum demek ki iyi kötü ayırt etmeyen insanlar varmış benim hatam
illa gel anama sov diyorsun da neyse konularina baktim 690k siralama yapmis vasifsiz bir veletmissin anana babana yazik oku diye kendilerini yipratmislardir vasifsiz geleceginle insanlara laf atmaya devam kardesim :d

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Emirhan
illa gel anama sov diyorsun da neyse konularina baktim 690k siralama yapmis vasifsiz bir veletmissin anana babana yazik oku diye kendilerini yipratmislardir vasifsiz geleceginle insanlara laf atmaya devam kardesim :d
ok

Son düzenleme:
Top Bottom