Neler Yeni

VATAN'daki bu bilgisayarı almalı mıyım?

souflashn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ERKAM DOĞAN
Bütçe
35000
Merhaba iyi forumlar, 35000 TL'ye kadar bütçem var fakat forumda gezerken vatan bilgisayardaki bu sisteme denk geldim.
Sistem bu, benim aklımda rtx 4070, 4070 super vardı ama bu bütçeyle bu ekran kartlarına sahip sistem bulmak zor, fırsat arıyordum ama bulamadım.
Sizce bu sistemi alıp geçmeli miyim? Yoksa fırsat beklenebilir mi?
Bilgisayardan beklentim orta ayarlarda tüm oyunları oynatması ve yeni çıkacak GTA 6 gibi oyunları yine orta ayarlarda sorunsuz oynatması iyi olur tabii.

Sanjay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Joga Bonito
bence fırsat bekle kral. bu tarz sistemler 21-22 ye kadar düşüyor. en geç 2 haftada 1 oluyor böyle sistemler. forumu takip et beklemede kal :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Hüseyin
4060 ti 16 lik vardı 27 ye onu alın vatanda

souflashn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ERKAM DOĞAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
vatandan olmak zorunda değilse ram ve ssd yükseltilip alınabilir 4060ti dan çok daha güçlüdür
Vatandan olmak zorunda değil tabii ama RTX ekran kartları özelinde önerebileceğiniz sistem varsa daha memnun olurum, bu sistem de çok iyi görünüyor özelleştirmelerle 32 33u bulur gibi, ama o parayı verip RTX özelliklerinden faydalanmak daha cezbedici geliyor bana

slayer721

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Emirhan Özkan
rtx istiyorsanız o kadar para verip 4060ti almanızı önermem ekleyip 4070 super sistem almak daha iyi olacaktır

zyraxone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Zyra xone
Vatandan olmak zorunda değil tabii ama RTX ekran kartları özelinde önerebileceğiniz sistem varsa daha memnun olurum, bu sistem de çok iyi görünüyor özelleştirmelerle 32 33u bulur gibi, ama o parayı verip RTX özelliklerinden faydalanmak daha cezbedici geliyor bana
Parayı çöpe atarsın o fiyata 4060la beraber. 4060 üzmez ama o paraya değmez. Üstüne ekle 4070 al bari değsin o paralara

souflashn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ERKAM DOĞAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şimdi iyi bi inceleme yaptım da bu sistem çok çok mantıklı geldi ama bu siteyi ilk defa görüyorum herhangi bir problem yaşar mıyım korkusu oluştu kafamda, bu sistemi alırsam yapmam gereken özelleştirmeler neler olur bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ademmbeyyy
Merhaba iyi forumlar, 35000 TL'ye kadar bütçem var fakat forumda gezerken vatan bilgisayardaki bu sisteme denk geldim.
Sistem bu, benim aklımda rtx 4070, 4070 super vardı ama bu bütçeyle bu ekran kartlarına sahip sistem bulmak zor, fırsat arıyordum ama bulamadım.
Sizce bu sistemi alıp geçmeli miyim? Yoksa fırsat beklenebilir mi?
Bilgisayardan beklentim orta ayarlarda tüm oyunları oynatması ve yeni çıkacak GTA 6 gibi oyunları yine orta ayarlarda sorunsuz oynatması iyi olur tabii.
Sistem özelliklerine göre gereksiz pahallı fırsat bekle

gdburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Burak
Şimdi iyi bi inceleme yaptım da bu sistem çok çok mantıklı geldi ama bu siteyi ilk defa görüyorum herhangi bir problem yaşar mıyım korkusu oluştu kafamda, bu sistemi alırsam yapmam gereken özelleştirmeler neler olur bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
hocam site güvenilir sorun yaşamazsın.
Sistemde özelleştirme yapmanı tavsiye etmem
sistemdeki ssdyi satıp bunu al
sistemdeki rami satıp bunu al

slayer721

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Emirhan Özkan
modart ortaklığıyla yapılan bi sistem
ama siteyi bende daha önce duymadım

zyraxone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Zyra xone
Site hakkında emin değilim ama donanım iyi. Levon para iadesi konusunda bir coğu kişiye yardım etmişti sorun çıkarsa levona (video sahibi) ne yazarsın en kötü

Top Bottom