Neler Yeni

Yardım R25 TEN MT 07 GEÇİŞ ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa Arpa
Merhabalar tecrübe olarak 2 seneye yakın motor sürüyordum 5 ay RS 200 - 8/9 AY MT 25 - 6-7 AY R25 tecrübem var artık güç olarak tatmin etmiyor hem de uzun yolda 110-120 sonra bağırması beni soğuttu amacım apaçilik değil arasıra tabi gazla yanladığım oluyor ama 07 almayı düşünüyorum çok güçlü motor hiçbir elektroniği yok kullananlar düşünceleri neler acaba 0 almayı düşünüyorum Yamahadan başka marka da almam piyasa dolayısıyla help ? :D

Gurkanpiro

80+ Gold
düşünersen hornet 750 al derim ikinci el temiz mt 07 bulmak kolay olmayacaktır cogu teker yanlama vesayre yapılmıstır

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,374
İsim
.
Merhabalar tecrübe olarak 2 seneye yakın motor sürüyordum 5 ay RS 200 - 8/9 AY MT 25 - 6-7 AY R25 tecrübem var artık güç olarak tatmin etmiyor hem de uzun yolda 110-120 sonra bağırması beni soğuttu amacım apaçilik değil arasıra tabi gazla yanladığım oluyor ama 07 almayı düşünüyorum çok güçlü motor hiçbir elektroniği yok kullananlar düşünceleri neler acaba 0 almayı düşünüyorum Yamahadan başka marka da almam piyasa dolayısıyla help ? :D
Düzgün kullanıp hızı yerinde yaparsan bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum.
TR trafiği malum dikkat etmek lazım.Motor çok seri ve temizini bulmak çok zor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa Arpa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
düşünersen hornet 750 al derim ikinci el temiz mt 07 bulmak kolay olmayacaktır cogu teker yanlama vesayre yapılmıstır
0 almayı düşünüyorum 2. el almam asla Büyük konuşmayim de
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düzgün kullanıp hızı yerinde yaparsan bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum.
TR trafiği malum dikkat etmek lazım.Motor çok seri ve temizini bulmak çok zor.
0 almak niyetim az fazla olsun 0 alırım yine de

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,374
İsim
.
0 almayı düşünüyorum 2. el almam asla Büyük konuşmayim de
Mesaj otomatik birleştirildi:

0 almak niyetim az fazla olsun 0 alırım yine de
Sıfır alacaksan daha hoş olur ama motor çok seri dikkat etmek lazım trafikte hız yapmaya uygun bir motor değil kendisi.
Aslında komple şehir içinde hız yapmamak lazım da bakma işte araba atlıyor kamyon çıkıyor çocuk zıplıyor vs.vs.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa Arpa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hornet daha ucuz 07 ye gore ama goruntu olarak mt07 daha ıyı duruyor hornet 92 beygir mt ise 74 beygir top speed konusunda hornet daha onde
Aynen öyle hocam hornette kötü değil de gönlüm 07 den yana

CoNKeR

80+ Bronze
Hornet çok güzel motor, gidişi duruşu, teknolojisi, gücü, torku. Kesinlikle sıfır Hornet öneririm, daha pahalıya gidip Mt07 almak gerçekten biraz garip olur. Şu videoyu izlemeni şiddetle tavsiye ederim.

Son düzenleme:

ilyaskocc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
ilyas koç
07 adam akıllı bi revizyondan geçmediği sürece almak mantıklı değil

Piyasada trident 660, hornet 750, gsx 8s gibi rakiplerinden çoğu konuda geride

CP2 blok sağlam ama şasi ,süspansiyon ve fren olarak güncelleme lazım.

R7 çok başarılı bu konularda ama bu revizyonlar 07 ye yapılırsa fiyatıda artacaktır

En azından Mt07 Sp gibi bir model çıkması lazim diye düşünüyorum

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Ay olarak kullandığından ziyade yaptığın km önemli. Tecrübe km ile ölçülür. 6 ayda 2 bin km kullandıysan tecrüben az demektir. İnsan çok çabuk alışıyor. O yüzden mt07nin de gücü bir 5-6 aya kadar yetersiz gelecek. Bunları geçelim, MT07 bileğine hakimsen o kadar da güçlü bir motor değil. Piyasada aynı sınıfta olup mt07yi tokat manyağı yapan çok motor var. Mesela bana şu anda yetersiz geliyor. Hep daha güçlüsünü, hep daha hızlısını istiyoruz. Mesela ben sana önerecek olsam cb650r öneririm. 4 silindirin akıcılığı gerçekten çok başka. Ya da saf güç istiyorsan ktm 790duke öneririm. Yamahanın burada en büyük avantajı çok apaçi elinde olduğu için ikinci elde satışı kolay. Geri kalan her şey için diğer motorlar daha iyi.

Top Bottom