Neler Yeni

Repack sayfaları ve Reloaded siteleri güvenli mi?

NZXT

80+ Bronze
Merhaba, bu konu tartışma konusudur asla korsan sitelerinin linki paylaşılmayacaktır. Bundan önce açtığım konularda Reddit'teki r/cracksupport sitesinde araştırın demişlerdi bende adlarını söylemeyeyim, belirli repack ve Reloaded sitelerine denk geldim, internetin %99'u bu sitelere güvenli diyor bundan önce Reddit'te falanda konu açmıştım, siz ne düşünüyorsunuz bu siteler hakkında.

Qmarika

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Efe Doğmuş
Merhaba, bu konu tartışma konusudur asla korsan sitelerinin linki paylaşılmayacaktır. Bundan önce açtığım konularda Reddit'teki r/cracksupport sitesinde araştırın demişlerdi bende adlarını söylemeyeyim, belirli repack ve Reloaded sitelerine denk geldim, internetin %99'u bu sitelere güvenli diyor bundan önce Reddit'te falanda konu açmıştım, siz ne düşünüyorsunuz bu siteler hakkında.
Repack olan güvenli reload olanı bilmiyorum

Mert Uzel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Mert Uzel
En son bana sormuştunuz hala kullanıyor musunuz diye, yakın zamanda Battlefield 3 indirdim.

• Beğen
Reaksiyonlar: NZXT
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,769
Üyeler
157,418
Son üye
Mr.Soonkon
Top Bottom