Neler Yeni

Amazon’dan topladığım Asus 4070 super kartlı sistemi değerlendirir misiniz?

lyasinka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yasin
at 9-öncelikle marka değerine önem veriyorsunuz ama hata ediyorsunuz
buradan gidin adı bilinmedik ürün alın demiyorum
ama bu ekran kartında bu ürünü incelediniz mi mesela
önemli olan sadece marka değil o markanın alt modelinin o gpu daki çıkardığı iştir

7600x için sıvı soğutma olur ama olmazsa olmaz şart değil

ikincisi yorumların tamamını okumadım belki geçmiştir
neden amazon peşin fiyatına 6 taksit diye mi
evet dostum peşin fiyatına 6 taksit olduğu için alıyorum. itopyada vs güzel sistemler var ama taksit seçenekleri bana uymuyor. Asusu inceledim tabi ki dediğin gibi haklısın da ama amazondan baktığımda aralarında çok ucuk bir fiyat farkı göremedim. asus msı gibi markalar dışında ne alırsam aynı performansı alırım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Görkem
evet dostum peşin fiyatına 6 taksit olduğu için alıyorum. itopyada vs güzel sistemler var ama taksit seçenekleri bana uymuyor. Asusu inceledim tabi ki dediğin gibi haklısın da ama amazondan baktığımda aralarında çok ucuk bir fiyat farkı göremedim. asus msı gibi markalar dışında ne alırsam aynı performansı alırım?
hangi markayı alırsan al aynı performansı alırsın
aralarında oyunlarda %2-3 fark oynar oynasa
burada önemli olan başta dediğim gibi model performansı

msi bir marka mı gözünde
asus gibi gigabyte gibi bir marka
çoğunlukla güzel işler çıkarsa da ateş gibi yanan ekran kartı modeli vardı

asus anakartta iyi marka mı iyi marka asus tuf serisi en tepe model olmasa da prime serisine göre iyi marka mı iyi marka ama geçmişte cayır cayır sıcaklığa çıkan anakart modeli vardı

bu yüzden
inno3d galax zotac gibi markalar hiç bir şekilde alınmaz diye bir şey yok

GELELİM İKİNCİ MEVZUYA
MİSAL PEŞİN FİYATINA TAKSİT DEMİŞSİN
ASUS DUAL 4070 SUPER İ 29500 E ALACAKSIN

GİGABYTE 4070 SUPER 3 FANLI MODELİ
İDEFİXTE PEŞİN 25700
TAKSİT İŞİNE GİRDİĞİNDE 1 2 BANKA DA FAİZ YOK SANIRSAM
HADİ SENİN KARTLARA FAİZ VAR DİYELİM EN PAHALI GELENİ 28700 E GELİYOR

ŞİMDİ BİR TARAFTA MARKA DİYE VE PEŞİN FİYATINA 6 TAKSİT DİYE AMAZONDAN ÇİFT FANLI MARKA ALGILI ASUS 4070 SUPER
DİĞER TARAFTA YİNE MARKA DEĞERLİ GİGABYE 4070 SUPER 3 FANLI PEŞİN FİYATINA TAKSİTLİ ALAMASAN EN FAZLA FAİZİ ÖDESEN DAHİ 6 AYDA 28700

Ne anladım ben peşin fiyatına taksit işinden

bazı şeyleri iyi araştırın

lyasinka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yasin
öncelikle marka değerine önem veriyorsunuz ama hata ediyorsunuz
buradan gidin adı bilinmedik ürün alın demiyorum
ama bu ekran kartında bu ürünü incelediniz mi mesela
önemli olan sadece marka değil o markanın alt modelinin o gpu daki çıkardığı iştir

7600x için sıvı soğutma olur ama olmazsa olmaz şart değil

ikincisi yorumların tamamını okumadım belki geçmiştir
neden amazon peşin fiyatına 6 taksit diye m

msi bir marka mı gözünde

asus anakartta iyi marka mı iyi marka asus tuf serisi en tepe model olmasa da prime serisine göre iyi marka mı iyi marka ama geçmişte cayır cayır sıcaklığa çıkan anakart modeli vardı

bu yüzden

GELELİM İKİNCİ MEVZUYA

İDEFİXTE PEŞİN 25700

ŞİMDİ BİR TARAFTA MARKA DİYE VE PEŞİN FİYATINA 6 TAKSİT DİYE AMAZONDAN ÇİFT FANLI MARKA ALGILI ASUS 4070 SUPER
DİĞER TARAFTA YİNE MARKA DEĞERLİ GİGABYE 4070 SUPER 3 FANLI PEŞİN FİYATINA TAKSİTLİ ALAMASAN EN FAZLA FAİZİ ÖDESEN DAHİ 6 AYDA 28700

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Görkem
1729783359371.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

sanırsam aynı ürün değil mi

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
Ömür
Kral illa amazondan toplama pahalı çıkar bütün parçaların en ucuz ve kaliteli alternatifini seç mesela asus dual yerine galax ın 3 fanlı sı 25k 7600x seçme 7500f seç sıvı soğutma yerine pearless assassin gibi hava soğutma al

lyasinka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yasin

msi bir marka mı gözünde

bu yüzden

GELELİM İKİNCİ MEVZUYA

İDEFİXTE PEŞİN 25700

tüm bankalarda kredi kartım var ama hiçbiri 25 k ya 4 k fazi koymaz araştırdımtüm finanasal açısını düşündüm knk şimdi amazonda böyle bir fırsat var belki başka yerlerde de bulurum istediğim 4070 olan bir sistem ve acilen almam geriyor 1 2 ay önce 25 k olan ekran kartları 30 k ya cıktı fırsatları kovalıyorum ama bilgisiszlikten veya hoşuma gitmeyen bir şeyden güvenemiyorum. amazonda Gigabyte 4070 s gaming oc ekran kartı var ve 28 k 3 fanlı baya seviliyor yabancı ülkelerde araştırdım o da oalbilir veya güvendiğin önerebileceğin başka bir ekran kartı sepeti düzenlememe ve her şeyi oturtmama yardımcı olursan sevinirim

Alıntıyı görüntüle
aynısı evet

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Görkem
tüm bankalarda kredi kartım var ama hiçbiri 25 k ya 4 k fazi koymaz araştırdımtüm finanasal açısını düşündüm knk şimdi amazonda böyle bir fırsat var belki başka yerlerde de bulurum istediğim 4070 olan bir sistem ve acilen almam geriyor 1 2 ay önce 25 k olan ekran kartları 30 k ya cıktı fırsatları kovalıyorum ama bilgisiszlikten veya hoşuma gitmeyen bir şeyden güvenemiyorum. amazonda Gigabyte 4070 s gaming oc ekran kartı var ve 28 k 3 fanlı baya seviliyor yabancı ülkelerde araştırdım o da oalbilir veya güvendiğin önerebileceğin başka bir ekran kartı sepeti düzenlememe ve her şeyi oturtmama yardımcı olursan sevinirim

aynısı evet
1729783867963.png

sen peşin fiyatına komisyonsuz diye amazona ne kadar vereceksin
burada 12 ay taksite verilen komisyona karşılık fiyat ne

aynısı evet
misal world cardın varsa hepsibuarada da world car da gigabyte 3 fanlı ürün peşin fiyatına 6 taksit amazondaki asustan daha uygun

lyasinka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yasin
Alıntıyı görüntüle
sen peşin fiyatına komisyonsuz diye amazona ne kadar vereceksin
burada 12 ay taksite verilen komisyona karşılık fiyat ne
dostum ben tak diye çıakrıp 30 k veremeyeceğim için taksit istiyorum 2 bini verebilirim veya 5 bini anlatmak isteiğim bu ekran kartın alsam yeter geri kalanını zaten bir şeklde toplarım sağdan soldan sadece alacağım ürünleri belirlemek amacım burada konu açamamın nedeni de buydu zaten su fazala su az bunu yap gibi şeyler

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Görkem
dostum ben tak diye çıakrıp 30 k veremeyeceğim için taksit istiyorum 2 bini verebilirim veya 5 bini anlatmak isteiğim bu ekran kartın alsam yeter geri kalanını zaten bir şeklde toplarım sağdan soldan sadece alacağım ürünleri belirlemek amacım burada konu açamamın nedeni de buydu zaten su fazala su az bunu yap gibi şeyler
canım kardeşim bir tanecik kardeşim güzel kardeşim
bak yanlış anlamadı isem
sen diyelim ki sadece ekran kartını taksitle alacaksın
amazonda asus dual 29500
peşin de alsan bu fiyat ama kredi kartına 6 ay takside 1 kuruş faiz koymayacak yine 29500 e 6 ay taksitle alacaksın
DOĞRU MUDUR

lyasinka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yasin
bak yanlış anlamadı isem
amazonda asus dual 29500
peşin de alsan bu fiyat ama kredi kartına 6 ay takside 1 kuruş faiz koymayacak yine 29500 e 6 ay taksitle alacaksın
DOĞRU MUDUR
doğrudur

bak yanlış anlamadı isem
amazonda asus dual 29500
DOĞRU MUDUR
ben snei anladım amazon peşin diyo ama aslında normalden fazlaya satıyor başka yerlerden bakarsan faiz koysalar da aynı fiyata geliyor diyorsun

lyasinka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yasin
AYNI DEĞİL DAHA UYGUNA VAR
aga ulaşabileceğim bir sosyal medya hesabın var mıdır bir şekilde iletişime geçelim kendimizi daha net ifade edelim. burazda yarım saatten fazladır benimle ilgilenip fikirlerini paylaşıyorsun önem veriyorum boşa gitsin istemem. tabi sen de istersen

AYNI DEĞİL DAHA UYGUNA VAR
az önce şu şekil bir sistem paylaştılar fikrin nedir

Son düzenleme:
asus dual 4070s 12gb veya gigabyte 4070 gaming oc 12gb ekran kartları ile bir sistem kurmak istiyorum. Taksitle almam gerekiyor ve peşin fiyatına taksit yapan tek yer amazon. Orada bir sistem topladım ve her parçayı peşin fiyatına taksit ile alabilme imkanım var. Toplamış olduğum sistemi bu konuda bilgisi olan arkadaşlar değerlendirip soru işaretlerimi azaltmama yardımcı olurlarsa sevinirim.
Giriş seviye 3 fanlı bir modelin soğutması Asus dualdan daha iyi. Loll 😂🤣

Top Bottom