• G
      Good, Anakart kategorisinde Yardım Güç pimi bulamıyorum (TUF GAMING B550M-E WIFI) başlıklı bir konu açtı.
      Saygılar yeni kasa vb ekipmanlar aldım daha ilk toplayışım güç pinini anakart da bulamadım yardım edebilirmisiniz. YT De detaylı kurulum bulamadıgımdan...
    • G
      Good, İlk Defa Müzik Yaptım Sizce Nasıl? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Dostum bana Benzerini yapayim diyorsun ben aynısını bekliyorum.
    • G
      Bro lütfen bana kanıt sun çok yalan konuşup insanları kötülemeye çalışma daha fazla bence.
    • G
      Kanıt? Aynısını Yapıp Yolla ozm.
    • G
      Dediğiniz Uygulamaya Biraz Baktım Bu Arada gerçekten çok güzel şarkılar var içinde ayırt etmesi cidden çok zor birkaç tanesini dinledim ama mağlesef görseli...
    • G
      Resim için öyle ama sözler bana ait %100
    • G
      Yok daha önce çalışmadım bu şarkıyı 29. denememde anca yapabildim zorladı beni onun haricinde hiç masraf olmadan max bu kadar yapabilirim diye düşündüm.
    • G
      Gerçekten Çok Teşekkür Ederim Tek Başıma Yaptım Bu Değerli Yorumunuz İçin Size Minnettarım
    • G
      Good, Müzik kategorisinde İlk Defa Müzik Yaptım Sizce Nasıl? başlıklı bir konu açtı.
      Selam Arkadaşlar İlk Defa Bir Müzik Yapmak İstedim Ve Ortaya Böyle bir şey Çıktı Lütfen Yorumlarınızı Esirgemeyin.
    • G
      Aynen hocam oyunun olayı zaten oyunun guya çocuklar için yapılmış olmasi ve bu korkunclastiriyor çünkü oyunun %80 ni çocuksu %20 si gerçekçi kanli vahsetli...
    • G
      Good, Beyler Bizdemi Oyun Yapsak başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Oyun Daha Prototip aşamasında ekip üyelerin tarafından çalınabilme ihtimali yüksektir eğer oyunda potansiyel varsa o sebeple tüm dosyaları vermemek en...
    • G
      Şöyle Söyleyim o onu yapamiyicağı ve eline bir şey geçmeyeceği için hikayeni kötülüye bilir herkese güven olmaz bire sakın hikayeni yazılı bir şekild e verme...
    • G
      Yani Kısaca iş esnasında İşçi Günlük Hayattan Dost veya ne diyim arkadaş veya sevgili olarak görmelisin. (Grup içinde Torpil yapmanı tavsiye etmiyorum asla...
    • G
      Aslında Birazda seçtiğin kişilerin karakterine bağlı bir durum biz 1 yıldır beraberiz ve gayet dost gibi olduk ama işte arkadaşında olsalar herzaman sert...
    • G
      yok hocam eyvallah bu oyun sarmasa bu tdden devam ederdim :D https://www.roblox.com/games/45146873/Tower-Battles 1719165267 Zaten şimdide roblox açılmıyor 2...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,982
Üyeler
153,638
Son üye