alicemil isimli üyenin son içerikleri

1. Rampage KB-R90 Orion RGB blue switch

Rampage KB-R90 Orion RGB blue switch

Blue switch ilk aldığım zamanlarda hoşuma gidiyordu ancak şuan çok rahatsız oluyorum herhangi bir blue switch olmayan bir klavye ile takas düşünüyorum.Şuan yanımda olmadığı için fotoğraf çekemiyorum ancak webten birkaç fotoğraf koyacağım eğer isteyen olursa yarın fotoğrafını atabilirim.
  2. alicemil

Dostlar 5000 TL ye aldım değer mi? (ssd nin kronik sorunlu olduğunu biliyorum)

şuan bütçem bu kadardı ve ilerde 1080 düşünüyorum o yüzden işlemciyi daha yüksek tutmak istedim
  3. alicemil

4700 TL bütçe

teşekkü attığın sistem daha iyi teşekkür ederim
  4. alicemil

4700 TL bütçe

peki sistem nasıl olmuş?
  5. alicemil

4700 TL bütçe

https://www.teknobiyotik.com/tb-bWAc28ziW8gEGloid/ kendim düzenledim.Nasıl olmuş?Değiştirmem gereken bir yer var mı?
  6. alicemil

Filtre kahve hakkında?

Dostum makina değilde french press aparaatı var 20-30 TL ye bulabilirsin her sabah bir kupa içiyorum ve güne fişek gibi başlıyorum eğer ilk kez deniyeceksen hafif bir şeyle başlamanı öneririm günde bir bardaktan fazla içmenide önermem
  7. alicemil

90 TL ile 130tl arası mouse öneririsi

gamepower bane i tavsiye ederim 1 senedir kullanıyorum halaa ilk günkü gibi
  8. alicemil

Öneri Altyapı var ise bu 2 internet efsanedir.

dostum şuan türknet kullanıyorum ve altyapı var sence milenicom ile değişmeli miyim kurulum süreci ne kadar sürer?
  9. alicemil

Oyunlardaki Kanser Kitle

aga imzan çok iyi forumdakiler okusa forumda atılan postlar %50 azalır
  10. alicemil

Oyunlardaki Kanser Kitle

Özellikle gold 4 ve elmas 4 böyle kendilerini diğerlerinden üstün gören yaratıklar ile dolu oyun başlıyınca "beyler muteliyorum pingleyerek iletişim kurabilirsiniz" yazıyorum kafam rahat oluyor
  11. alicemil

GTX 1650 Super VS RX 570

aga eski pp m nerden buldun
  12. alicemil

öneri

bence güzel olabilirdi ama foruma bir katkısı olur mu tartışılır
  13. alicemil

Bilgisayar almak yerine çok iyi internet ve geforce now almak?

bu durum bizim ve bizim gibi ekonomisi henüz gelişmemiş ülkeler için mantıklı.Mesela bir isviçreli genç güçlü bir sistemi fazla zorlanmadan alabiliyor onun gözünden bakalım birde; sistem toplamak onun için nesnel bir şey ve ileride o sistemi satabilir yada yükselterek değerlendirebilir hem...
Top Bottom