arifbsrn isimli üyenin son içerikleri

1. arifbsrn

comnet tavsiye eder misiniz?

bende kendi bağlantım için sorguladığımda, 37-38 mbps bişeyler çıkıyordu. 35mbps'lik abonelik aldım ve gün içinde - akşamları farketmeksizin 20mbps üzerinde çıkıyor, ping şimdiye kadar maksimum 8 (bağlantıyı bir dağıtıcı üzerinden alıyorum, o da hızı etkiliyor. birde oturduğum yer müstakil ve...
  2. arifbsrn

alt yapı sorguladığınızda, alabileceğiniz hız ne çıkıyor?
  3. arifbsrn

açıkcası müşteri hizmetleri ile pek işim olmadı. çünkü şimdiye kadar 1 defa destek talebi açtım, internet hızından dolayı. onda da sorun benim evdeki mi stick arızasından dolayıymış. resetledikten sonra düzelmişti :) Türknet'ten geçiş konusuna gelecek olursak, öncelikle fiyat avantajından...
  4. arifbsrn

Ankara - Yenimahalle. referans olduğum arkadaşlardan hatırladığım kadarıyla; istanbul, sivas, artvin, kırıkkale, denizli'den de kullananlar var.
  5. arifbsrn

Merhaba arkadaşlar. 2022 hazirandan bu yana sorunsuz kullandığım, fiyat avantajlı bi internet sağlayıcı. kullanmayı düşünüyorsanız en azından 1 aylık deneme almanızı tavsiye ederim. Ayrıca bir referans kodu kullanırsanız +1 ay daha ücretsiz kullanıyorsunuz. Yani şuanki fiyatı 239 TL ödeme ile 2...
  6. arifbsrn

netspeed comnet geçiş davet kodu

Merhaba arkadaşlar, 2022 haziran ayından beri sorunsuz kullandığım comnet internet sağlayıcıyı, güncel fiyatları ile sizlere hatırlatmak istedim. Şuanda 179 TL'den başlayan fiyatlarla tarifeleri mevcut. Tabi bu fiyat 1 yıllık alımlarda geçerli. 6 aylık abonelik alımında: 199 TL / 3 aylık...
  7. arifbsrn

estagfurullah ne mahsuru, aksine memnun olurum. abonelik konusunda sormak istediğiniz varsa da elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.
  8. arifbsrn

Para Ödemeden İnternet Hızımı yükseltebiliyorum??

hocam 155 TL çokmuş gerçekten. eğer düşünürseniz ve altyapınız müsaitse COMNET'in aylık 69 TL'ye 35 Mbps'lik tarifeyi tavsiye ederim. ayrıca bir referans koduyla abone olduğunuzda +30 gün aboneliğinizi uzatabilirsiniz (69 TL'ye 60 gün kullanmak gibi :) ) dilerseniz abonelik konusunda elimden...
  9. arifbsrn

Comnet mi Netspeed mi?

Merhaba arkadaşlar, Netspeed'ten Comnet'e geçiş yapalı 4 ayı geçti ve açıkcası çok memnunum. Gerek hız gerekse teknik destek konusunda gayet başarılılar. 35 Mpbs'lik tarifeyi aylık 69 TL'ye kullanıyorum. Eğer düşünürseniz, elimden geldiğince destek olmak isterim. Referans kodum: CMT957KED...
  10. arifbsrn

Türknet mi Netspeed mi tercih etmeliyim ?

merhabalar. henüz tercihinizi yapmadıysanız seçeneklere COMNET'i de dahil etmenizi tavsiye ederim. yaklaşık 4 aydır 69 TL'ye - 35 Mbps hız ile kullanıyorum. Düşünürseniz, abonelik konusunda elimden geldiğince destek olmak isterim. Referans kodum: CMT957KED
  11. arifbsrn

merhaba hocam. comnete geçiş yaptınız mı. eğer aboneliğinizi tamamlamadıysanız elimden geldiğince dstek olmak isterim. referans kodum: CMT957KED
  12. arifbsrn

Para Ödemeden İnternet Hızımı yükseltebiliyorum??

demekki ödediğiniz ücrete göre zaten alt hızda hizmet alıyordunuz hocam. muhtemelen duyurdular ama ya siz atladınız yada bi şekilde gözden kaçtı. bu arada o hızlara gelince snr-sinyal değerlerinde kayıp olduğundan kopmalar olduysa hızınızı düşürüp sabitlemiş olabilirler. peki aylık ne kadar...
  13. arifbsrn

Kaç MBPS İnternet Kullanıyorsunuz? -ANKET-

Ankara - Yenimahalle'de Comnet'in 35 mbps'lik tarifesini kullanıyorum (69 TL'ye) hız-ping fena değil. akşam bir ekran görüntüsü de ekleyeyim. açıkcası şu zamanda bu fiyata- bu hız hiç fena değil. düşünen ve kullanmak isteyen arkadaşlara elimden geldiğince abonelik konusunda destek olmak...
  14. arifbsrn

Modem kalitesi ve yeni internet

merhaba hocam. 4 aydır COMNET intrernet sağlayıcısından hizmet alıyorum ve gerek hız gerekse teknik destek konusunda şimdiye kadar hiç üzmedi. Bahsettiğiniz 100 Mbps hızın fiyatı aylık 99 TL (download: 100 mbps / upload: 8 mbps) Dilerseniz 35 mbps'lik tarifesi de mevcut. Fiyatı: 69 TL (download...
  15. arifbsrn

Yeni İnternet Sağlayıcısı Tavsiyesi

merhaba hocam. 4 aydır Comnet kullanıyorum. öncesinde netspeed kullanıyorudum. ancak fiyatlar artınca daha uygun bir internet sağlayıcı için comneti seçtim. şuanda 69 TL'ye 35 Mbps hızla vdsl kullanıyorum. taahhütsüz ve ön ödemeli tarifesi ile süpriz fatura derdi olmayan tavsiye edebileceğim...
Top Bottom