Neler Yeni

netspeed comnet geçiş davet kodu

Onur07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Onur
yeni fiyatlardan dolayi bi 6 aylik comnet alip rahatlamak istiyorum davet kodu olan arkadaş var ise alabilirim

arifbsrn

80+
merhaba hocam. comnete geçiş yaptınız mı.
eğer aboneliğinizi tamamlamadıysanız elimden geldiğince dstek olmak isterim.

referans kodum: CMT957KED

Giatros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Fatih Altun
İlgilendiği Kategoriler
Futbol, Bilgisayar, Telefon
Instagram
fatihaltns
Discord
Giatros#4797
Hocam Netspeed için kodum: Kullanırsanız memnun olurum teşekkür ederim.

FT6AYN​

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
FURKAN HANNIBAL
Yaklaşık 6 aydır COMNET Fiber kullanıyorum. Tüm kayıt ve başvuru işlemlerini Comnet uygulamasından kimliğimi NFC ile okutarak yaptım. Hız ve ping ölçümleri muazzam, diğerleri zam yaparken fiyatın büyük ölçüde sabit kaldığı tek iss bu yüzden F/P diyebilirim. Comnet'e geçmek isterseniz hem sizin hem de benim 45 gün ücretsiz internet kazabileceği COMNET davet kodum: CMT549MBE

arifbsrn

80+
Merhaba arkadaşlar,

2022 haziran ayından beri sorunsuz kullandığım comnet internet sağlayıcıyı, güncel fiyatları ile sizlere hatırlatmak istedim.

Şuanda 179 TL'den başlayan fiyatlarla tarifeleri mevcut. Tabi bu fiyat 1 yıllık alımlarda geçerli.
6 aylık abonelik alımında: 199 TL / 3 aylık abonelik alımında: 219 TL / aylık abonelik fiyatı: 239 TL

Her zaman dediğim gibi ilk önce aylık abonelik ile başlayın ve artı bir ay daha ücretsiz kullanarak iki ayı 239 TL kulanmış olursunuz. (bir referans koduyla abone olanlar için geçerli)
Sonrası için memnun kalırsanız 6 ya da 12 aylık abonelik almanız çok daha hesaplı oluyor. Birçok kredi kartına taksitte yapma imkanı var.
(geçen ay 6 aylık abonelik aldım ve enpara kredi kartına 3 taksit yaptırdım. şuanda internet konusunda kafam rahat diyebilirim )

Mevcut altyapınızı buraya tıklayarak sorgulayabilir ve ne kadar hız alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Geçiş işlemlerinin 1 günde tamamlandığını söyleyebilirim. (geçen hafta iş yerimdeki arkadaş turknetten geçiş yaptı ve işlem 3-4 saatte halloldu)

Comnet ile ilgili aklınıza takılan, abonelik süreciyle ilgili sormak istedikleriniz olursa elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.

Referans kodum: CMT957KED

Top Bottom