Neler Yeni

Yeni İnternet Sağlayıcısı Tavsiyesi

Dostlar selamlar babam araştırmamı istedi şu anki internetimiz 25Mb/sn hızında (turkcell superonline)17.11.2022 tarihinde internetin taahhüt'ü bitiyor. Bulunduğumuz yerde Gigafiber altyapısı yok. Babam şok'un internetini buldu sizce şok'un interneti olur mu?

Ekran görüntüsü 2022-06-24 181722.png

Ekran görüntüsü 2022-06-24 181940.png

Ekran görüntüsü 2022-06-24 182034.png
Turkcell altyapısı var fakat maksimum ne kadar alabildiğimize bakamadım
@alpolojix hocam yardımcı olabilir misiniz? Eğer isterseniz başka firmalara da altyapı testi yapabilirim.

Grambel16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
E.Y
Turkneti 7 aydır kullanıyorum çok memnunum 3 kişi getirdim 3 er ay birlikte ücret ödemeden kullandık geçtiğimiz ay zamli tarifeye geçtiler ve bu olayı da 2 3 ay önce bildirdiler
En güzeli sözleşme yok seni baglayan bisi yok memnun kalmaz isen İnternet sağlayıcısı değişikliği yap

Şimdi kampanya değişti eskiden 1 kişi getirince 1 ay bedava idi
Şimdi fatura tutarını 6 ay içerisine bölüp indirimli kullandirim sağlıyor,
Bu biraz ali cengiz gibi geliyor bana

• Konu Sahibi Konu Sahibi

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,373
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Turknet al geç

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dostlar selamlar babam araştırmamı istedi şu anki internetimiz 25Mb/sn hızında (turkcell superonline)17.11.2022 tarihinde internetin taahhüt'ü bitiyor. Bulunduğumuz yerde Gigafiber altyapısı yok. Babam şok'un internetini buldu sizce şok'un interneti olur mu?

@alpolojix hocam yardımcı olabilir misiniz? Eğer isterseniz başka firmalara da altyapı testi yapabilirim.
Kablonet'i geç boş.
Milleni veya TurkNet tercihin olsun.
Mehmet abi sağlam zam yapacaklar vs. İSS'ler için fiyat söz konusu değilse al TurkNet geç.
Zaten desteği vs. gayet ilgili 8 aylık kullanımımda hiçbir sıkıntıya rastlamadım.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Babam şok'un internetini buldu sizce şok'un interneti olur mu?
Babandan bu konularda öneri almamanı tavsiye ediyorum (nazik).

Turkcell'in sayfasında fiber nerede kısmı var, orada apartman adı veya numarası çıkıyorsa vardır. En az 100-10 veya 100-20 alabilirsin. Şu anki internetinde modemin yanında ekstra bir minik kutu varsa veya modeme giren ince beyaz bir kablo varsa 1000Mbps bile alırsın. Bütçen varsa ve evdeki çoğu cihaz destekliyorsa 500/20Mbps alabilirsin. 200TL. TV+ kullanıyorsan da 225TL oluyor.
Bütçe çok yoksa da en azından 100/10 24 ay taahhüt ile alabilirsin.
Taahhüt zamlardan kaçmanın tek yöntemi. Ekstradan telekom fiber altyapın da var kankam. Eğer telekom fiberi kullanmak istersen Netspeed veya Comnet tercih edebilirsin ancak fiyatlar Superonline'a göre yüksek ve değişebilir.

Memnunsan turkcellde kal, paketini iyi bir hızdan al. 24 ay da taahhüt imzala. 1-2 sene sonraki fiyatları bilemeyiz.

THE V

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Volkan
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, Linux, Gitar, Müzik, Resim, Pc farkettim de baya da varmış.

TURKNET candır yıllar önce TTNET net geçtim çok şehir taşıdım ve her yerde bana 100mbps internet verdi tavsiye ederim.

arifbsrn

80+
merhaba hocam.
4 aydır Comnet kullanıyorum. öncesinde netspeed kullanıyorudum. ancak fiyatlar artınca daha uygun bir internet sağlayıcı için comneti seçtim. şuanda 69 TL'ye 35 Mbps hızla vdsl kullanıyorum.

taahhütsüz ve ön ödemeli tarifesi ile süpriz fatura derdi olmayan tavsiye edebileceğim bir firma.

dilerseniz aylık ödeme ile dilerseniz de 3-6-12 aylık abonelik satın alarak fiyat artışlarından etkilenmeden kullanabiliyorsunuz (bazı bankalar vade farksız taksitte yapabiliyor)

eğer abone olmayı düşünürseniz aşağıdaki davetiye kodumu kullanarak +30 gün aboneliğinize eklenerek ilk 60 günü 69 TL'ye kullanabilirsiniz.

davetiye kodum: CMT957KED

Top Bottom