Aşık Diktatör isimli üyenin son içerikleri

1. A

Bilgisayarımda Casus yazılım var

Malwarebytes kullanin daha derinlemesine bir tarama yapabilirsiniz.
  2. A

Acer Nitro 16 16 gb ram önerisi?

hocam bunu öneriyorlar da bilemedim
  3. A

Acer Nitro 16 16 gb ram önerisi?

Arkadaşlar az önce bilgisayarı satın aldım fakat üründe 1x16 5600mhz ram var buna hangi ram i alıp 32 e yükseltebilirim? bu notebook
  4. A

25 bin ₺'ye sistem önerisi?

Hocam yukaridaki kasa daha mantikli degil mi?
  5. A

Yardım ekran kartım ısınıyor ve aşırı ısınmadan fanlar çalışmıyor

zaten oyunda,renderda aşırı ısınınca çalışır. sizin kartınız boşta da mı sıcak çalışıyor biraz detay verir misiniz?
  6. A

Yardım Hdd'de 16gb lik dosyayı sildiğimde 384gb yer açılıyor.

arkadaşlar kısaca böyle gösterebilirim. bu durum normal mi. 16gb lik dosyayı sildiğimde diskte 384gb yer açılıyor.
  7. A

25 bin ₺'ye sistem önerisi?

20-25 bin TL aralığında oyunlarda ve adobe premiere de üzmeyecek 4060lı yahut rx7000 li sistem var mı?
  8. A

Çözüldü✓ Gtx 1650S bilgisayarımı kaç ₺'e satmalıyım?

2021 temmuz agustos aylari kendim parca parca toplamistim.
  9. A

Gözünüze çarpan sistem varsa link atabilir misiniz? Biraz bakındım ama 4070li sistemler bu ay ki bütçemi biraz aşar beni zora sokar. 4060li yahut ti'li modeller olabilir. Rx7600 falan da olur
  10. A

Rtx 3070 (2.el) ve r5 5600 almayi dusunuyorum. Yaklasik 14k tutuyor. Ya da komple sistemi satip 25k civarı 4060lı bir sistem alabilirim. O yuzden her turlu oneriye acigim su an. Eger 20-25k civarinda ddr5 e gecebileceksem direkt sistemi satayım.
  11. A

Sistem özellikleri; Ekran kartı; Gigabyte GTX 1650S. İşlemci; R5 2600 stok fan. Anakart; B450M S2H. SSD: WD SN570 500GB M.2 RAM: Ballistix RAM(8 GB X2) DDR4 3000. PSU; Sharkoon 650W. Kasa; Gametech velar. Sistem icin kafamdaki fiyat 8-9k arası. Sistemi satmaktaki amacım daha iyi güncel bir...
  12. A

Medipol Üniversitesi İletişim Fakültesi iyi mi?

Arkadaşlar radyo televizyon bölümünü okumak istiyorum. İstanbul içi özel üniversitelere gidebilirim bu nedenle araştırma içerisindeyim acaba siz radyo televizyonda hangi özelleri öneririsiniz. Medipolün yılllığı çok ucuz ve kafamı karıştırıyor eğitiminden şüphe ediyorum sizce nasıl.
  13. A

Ekran kartım yamuk mu? Duruyor.

Düz gibi ama altına destek koy için rahat etmicekse.
  14. A

Öneri 20 bin TL laptop önerisi

Arkadaşlar 20 bin TL civarı laptop arıyorum . Zorlarsam 25k lara kadar çıkarım. Laptopda video edit kurgu ve çok az da olsa oyun oynanacak . Genel ekran kalitesi de iyi olursa tadından yenmez. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
  15. A

Yardım Fifa 23 ara sahnelerde ve duran toplarda 18 fps 'e düşüyor.

Hocam gamepassden oynuyorum o dert değil benim için ama fifa 22 (steam) en ufak kasmadan oynatıyordu pc. Aynı oyunu nasıl bu kadar bozuk çıkarırlar.
Top Bottom