batbugra isimli üyenin son içerikleri

1. B

Zara Kontrast Bomber Ceket 1390tl

amd kartım ölüyor yavaş yavaş donmaya başladı boştayken bile dün iki kere pc çöktü
  2. B

Zara Kontrast Bomber Ceket 1390tl

alper
  3. B

Oyun Oynayacak Arkadaş Arıyorum

Oha be
  4. B

Yardım Sizce Direksiyon Seti Almalı Mıyım ?

Bence rampage almayın ben aldım ben aldım pişman oldum hiçbir hissiyat yok satıp dfgt aldım
  5. B

Leptop fanı bağırarak titriyor

Leptopta herhangi bir anormallik olmamasına rağmen bu gün sabahtan beri fan hızlı şekilde dönüyor ve pc aşırı şekilde titriyor pc soğukken oyundayken oluyor birkaç dakika bu şekilde devam edip duruyor normal halinde devam ediyor pazartesi servise götüreceğim hafta sonu pc ye bu şekilde bakmaya...
  6. B

Oyun Arkadaşı Arıyorum

dc var mı 1694189733 ah be abi
  7. B

Neden kız ateist yok

dierk kız yok
  8. B

Yardım hangi monitörü almalıyım?

kesinlikle 2 k al o bütçe ile
  9. B

Kız arkadaşımla anlaşamıyoruz

17 yılla geçmiştir babadan hatıra...
  10. ACİL SATILIK Sıfır ayarında Asus Tuf Gaming rx6800 lü Sistem

Mersin ACİL SATILIK Sıfır ayarında Asus Tuf Gaming rx6800 lü Sistem

Fiyatta pazarlık yapılabilir Neredeyse hiç kullanmadım okuldan dolayı gelecek ay bu gün yurt dışına çıkacağım ihtiyaçtan satıyorum. Bütün parçaların devam eden garantisi vardır. Kutusu Faturası ve Garantisi vardır. İstediğiniz Bütün testleri yapabilirim. İsterseniz daha detaylı...
  11. AOC 165 hz 27inç VA panel mönitör (neredeyse hiç kullanılmadı ) 2.5 yıl TR garantili

Mersin AOC 165 hz 27inç VA panel mönitör (neredeyse hiç kullanılmadı ) 2.5 yıl TR garantili

Yurt dışına çıkacağımdan dolayı satıyorum normalde asla satmayacağım bir monitördür herhangi bir sıkıntısı yok Kutusu Faturası ve 2.5 yıl Garantisi vardır Kasımın sonunda Trendyoldan satın aldım neredeyse hiç kullanma şansım olmadı istediğiniz bütün testleri yapabilirim almak istiyen kişilere ek...
  12. B

Kulaklığın sürücüsünü kullanamıyorum

İkinci el kulaklık aldım ama sürücüsünün kodunu tek kullanımlık olduğundan dolayı sürücüsünü kullanamıyorum başka kullanabileceğim alternatif bir sürücü var mı Kulaklık; https://www.akakce.com/kulaklik/en-ucuz-razer-blackshark-v2-x-siyah-mikrofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,2003901967.html
  13. B

Öneri 800 bandında f/p oyuncu kulaklığı önerebilir misiniz

800 ile 1000 TL arasında kulaklık bütçem var önerebileceğiniz kulaklık varsa sevinirim (az da olsa bütçenin biraz üstüne çıkabilirim)
Top Bottom