Neler Yeni

Neden kız ateist yok

PowerXitinia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
sabri reis
bence sen hayatında 3-5 tane kız görüp bunları söylüyorsun karakteristik farklar cinsiyete göre değil kişiye göre değişir
evet dediğin gibi kızlar da var baya ama aşırı sakin ve çok saygılı tanıdığım bir sürü kız da var
hayatımda 3-5 değil bir sürü kız gördüm akrabalarımda dahil

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,163
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
şeytanlara inanıyorum demiş farkındaysan şeytan dinlerde kötü varlık olarak inanılan şeyler bir müslüman bir hristiyan veya bir musevi bu varlıkların olduğunada inanır zaten ateistim dememiş burda en azından ben videoyu izlerken duymadım
Zaten ironi yapmıştım :/

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,411
İsim
Selman
Kızlar genellikle genç yaşlarda özellikle din felsefesi ve dinin kendisiyle ilgilenmiyorlar çünkü. Dindar olmak isteyen dinine aşırı bağlı oluyor, 5 vakit namazını da kılıyor. Bazıları ben anamdan babamdan böyle gördüm deyip başörtü takıyor ancak dinin kendisini pek bilmiyor ve dinin gereklerini pek yerine getirmiyor. Bazıları da seküler yaşamak istiyor ancak din kutsal bir alan olduğundan o alanda söz söylemeye korkuyor ve içten içe Allah'a inanmasa bile Allah yok diyemiyor. Cehennem korkusu var çünkü üzerinde. Yani kısaca pek ilgileri yok bu alana çünkü ihtiyaçları yok gibi. Ama erkekler niyeyse genç yaşta bu konuda daha radikal olabiliyorlar ve toplum tabularına karşı çıkabiliyorlar. Bu yüzden de ateizm gibi unsurlara yönelebiliyorlar. Tabi bazı erkekler için çocukluktan gelen din baskısı da etkili olabiliyor.

PowerXitinia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
sabri reis
Kızlar genellikle genç yaşlarda özellikle din felsefesi ve dinin kendisiyle ilgilenmiyorlar çünkü. Dindar olmak isteyen dinine aşırı bağlı oluyor, 5 vakit namazını da kılıyor. Bazıları ben anamdan babamdan böyle gördüm deyip başörtü takıyor ancak dinin kendisini pek bilmiyor ve dinin gereklerini pek yerine getirmiyor. Bazıları da seküler yaşamak istiyor ancak din kutsal bir alan olduğundan o alanda söz söylemeye korkuyor ve içten içe Allah'a inanmasa bile Allah yok diyemiyor. Cehennem korkusu var çünkü üzerinde. Yani kısaca pek ilgileri yok bu alana çünkü ihtiyaçları yok gibi. Ama erkekler niyeyse genç yaşta bu konuda daha radikal olabiliyorlar ve toplum tabularına karşı çıkabiliyorlar. Bu yüzden de ateizm gibi unsurlara yönelebiliyorlar. Tabi bazı erkekler için çocukluktan gelen din baskısı da etkili olabiliyor.
bende sizin gibi düşünüyorum bence ateizm kızların doğasında yok yoksa kız ateistte görürdük illaki

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,411
İsim
Selman
bende sizin gibi düşünüyorum bence ateizm kızların doğasında yok yoksa kız ateistte görürdük illaki
Doğasında yok demeyelim de ilgileri yok belki diyebiliriz. Bu tür kutsal sayılan meselere karşı duruş sergilemek istemiyor olabilirler. Erkekler genelde bu konularda daha marjinal olabiliyor.

PowerXitinia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
sabri reis
Yanılmışım. .d
gerçi konuyu zaten troll olarak açmıştım elbette vardır. ama bu kadarınıda beklemiyordum kadınının hakaret etmesi çok yanlış bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,989
Üyeler
151,484
Son üye
mutefekkir
Top Bottom