Neler Yeni

Neden kız ateist yok

PowerXitinia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
sabri reis
ateist adamın ahlakı mı olur git haramdan kaçınıyo bide
Benim amacım haramdan kaçınmak değilki zaten kızlarla erkekler aralarında dağlar kadar fark olan cinsiyetttir bu yüzden ark edinmeyi doğru bulmuyorum mesela eski okula gittiğim zamandaki kızlar ben onlara karışmadığım halde bana zorbalık yapıyorlardı bu yüzden kızlarlar ark edinmiyorum

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,500
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,677
İsim
Deniz Efe
ya ben tanışmak için demiyorum merakımdan konu açtım sadece kızlarla ark edinmeyi ahlaken doğru bulmuyorum zaten
bence kızlar seninle arkadaş olmadığı için kendini böyle avutuyorsun
ahlaken neden doğru olmasın ki? kadın erkek eşittir

• Muhteşem
Reaksiyonlar: cici

PowerXitinia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
sabri reis
Benim amacım haramdan kaçınmak değilki zaten kızlarla erkekler aralarında dağlar kadar fark olan cinsiyetttir bu yüzden ark edinmeyi doğru bulmuyorum mesela eski okula gittiğim zamandaki kızlar ben onlara karışmadığım halde bana zorbalık yapıyorlardı bu yüzden kızlarlar ark edinmiyorum
burda yazdım neden doğru bulmadığımı
bence kızlar seninle arkadaş olmadığı için kendini böyle avutuyorsun
ahlaken neden doğru olmasın ki? kadın erkek eşittir
ayrıca eşit değil demedim

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,677
İsim
Deniz Efe
  • Beğen

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,721
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
kızlarla erkekler aralarında dağlar kadar fark olan cinsiyetttir bu yüzden ark edinmeyi doğru bulmuyorum
neye göre bunu diyorsun anlayamadım cinsiyete bağlı sabitte nasıl bir karakter, benlik olabilir??? yaşadığın büyüdüğün vs. çevre üzerinden kendince görüşlerin oluşuyor kendince böyle kanılara varıyorsun anladığım kadarıyla. çoğu örneğini gördüm gerçi çevrede çevresinin oluşturduğu bir karma kişilik ürünü çok insan var akıldan ziyade tecrubelerin kontrolünde görüşleri var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

neye göre bunu diyorsun anlayamadım cinsiyete bağlı sabitte nasıl bir karakter, benlik olabilir??? yaşadığın büyüdüğün vs. çevre üzerinden kendince görüşlerin oluşuyor kendince böyle kanılara varıyorsun anladığım kadarıyla. çoğu örneğini gördüm gerçi çevrede çevresinin oluşturduğu bir karma kişilik ürünü çok insan var akıldan ziyade tecrubelerin kontrolünde görüşleri var.
erkek tanımı kadın tanımı gibi şeyler de bundan oluşuyor kendilerinde anlamlar yükleyip insanları bacak arasına göre garip bir sınıflandırma, sabitte bir benlik vs. şeyi oluşturmuş insanlar. örn erkekler hakkında bilgi kızlar hakkında bilgi tüm erkekler şöyle tüm kızlar şöyle bilmem ne vs. diye gidiyor.

PowerXitinia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
sabri reis
ne farkı var mesela merak ettiğimden soruyorum yanlış anlama
Ya mesela karakteristik özellik farkı var bana zorbalık yapıyorlardı okuldaki kızlar eşyalarıma zarar veriyorlardı ben kötü bişe yaşarsam bana gülüyorlardı hepsi böylemi bilmiyorum ama benim gördüklerim böyleydi ayrıca illaki kızlar erkekler arasında farklılıklar vardır kısaca karakteristik farklılıklar olabilir belki diyebiliriz kısaca

• İnanılmaz

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,721
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı

PowerXitinia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
sabri reis
cinsiyet ile ne alakası var? kişilik karakter problemi
Mesaj otomatik birleştirildi:

dağlar kadar fark var dediğinize göre gözle görülür bir şeyler olması lazım bunlar tam olarak ne olabilir mesela??
mesela kadınlar erkeklerden daha zeki

Top Bottom