Neler Yeni

Neden kız ateist yok

-CrawL

80+ Gold
beler discord admini buldum ateist sayfalara bakma ihtiyacını nereden hissettin çık bi dışarı gerçek insanlarla sohbet et (yapamayabilirsin bende kızlarla konuşamıyorum hemen biber gazı diye bişey sıkıyorlar) dışarıda sosyalleş ateist sayfalarını çoğunlukla erkekler takip ediyor diye sadece erkekler ateist olmuyor dünyada senin ark listenden ibaret değil
kız geçen biber gazı diye bişey varmış ondan sıktı bence sevdiğinden naz yapıyor gibi ama bilemedim bide git polise şikayet edecem dedi bence ilgi bekliyor

• Hahaha
Reaksiyonlar: cici

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,500
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
kız geçen biber gazı diye bişey varmış ondan sıktı bence sevdiğinden naz yapıyor gibi ama bilemedim bide git polise şikayet edecem dedi bence ilgi bekliyor
Biber gazi sikintili is ya evet naz yapiyorlar

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,165
İsim
Oğuz
Bence sen kız görmemişsin.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,364
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
O sırada kızlar:

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,957
İsim
tümen dağ
tandığım çoğu kız ateist

PowerXitinia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
sabri reis
O sırada kızlar:
şeytanlara inanıyorum demiş farkındaysan şeytan dinlerde kötü varlık olarak inanılan şeyler bir müslüman bir hristiyan veya bir musevi bu varlıkların olduğunada inanır zaten ateistim dememiş burda en azından ben videoyu izlerken duymadım

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,884
İsim
Lokman Doğan

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,677
İsim
Deniz Efe
Ya mesela karakteristik özellik farkı var bana zorbalık yapıyorlardı okuldaki kızlar eşyalarıma zarar veriyorlardı ben kötü bişe yaşarsam bana gülüyorlardı hepsi böylemi bilmiyorum ama benim gördüklerim böyleydi ayrıca illaki kızlar erkekler arasında farklılıklar vardır kısaca karakteristik farklılıklar olabilir belki diyebiliriz kısaca
bence sen hayatında 3-5 tane kız görüp bunları söylüyorsun karakteristik farklar cinsiyete göre değil kişiye göre değişir
evet dediğin gibi kızlar da var baya ama aşırı sakin ve çok saygılı tanıdığım bir sürü kız da var

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,420
İsim
Emir Bayram
Top Bottom