Criasy isimli üyenin son içerikleri

1. Criasy

Tatil için oyun önerisi

Pazartesi günü Sinop'a tatile gideceğiz. Arada köye çıkacağız. Her zaman girmeyeceğim arada girip oynayacağım oyun önerileri istiyorum. Elden Ring aldım fakat yetmez gibi geliyor arada sıkılınca girip oynayabileceğim oyun önerileri arıyorum. Mortal Kombat 11 indirecektim fakat bir hata oldu...
  2. Criasy

sistem nasıl sizce? bide monitörlere bakar mısınız?

Hocam bir şey sorabilir miyim?
  3. Criasy

Windows 11 format atınca Windows.old klasöründen eski videolar geri alınır mı?

Windows 11 kullanıyorum. Format atacağım. Tekrar Windows 11 olacak. Windows.old klasöründen eski dosyalarımı alabilir miyim? Eğer alamayacaksam atmayacağım videolar önemli benim için.
  4. Criasy

Bu bilgisiyarla rahat yayın açabilirmiyim

Isınma dışında sorun olmaz.
  5. Criasy

Windows 10 için macOs teması performasn düşürür mü?

Windows 10 için macOs teması performasn düşürür mü? Görünüşü çok hoşuma gidiyor performans düşürür mü? 16 GB ram var.
  6. Criasy

Monster Abra A5 v16.7 son zamanlarda hata vermeye başladı

Çok abartacak bir sorunu yok. Ama fanı çok sesli. Başka markala bakmanı öneririm kasa kaliteside pek iyi sayılmaz. Alacağım zaman banada böyle demişlerdi dinlememiştim. Ama başka markalara bakmanı hatta zorunlu değilsen masaüstü almanı öneririm. Pişmanım Monster aldığım için.
  7. Criasy

AMD Radeon 530 Intel ekran kartını kullanıyor

Hocam Msi afterburner yükleyemem şuan maalesef. Bilgisayar benim sayılmaz. AMD denetim masasından bir ayarı var mı bunun?
  8. Criasy

Yaptım olmadı.. 1682003215 AMD denetim masasında bir ayar varsa onu yaoacağım.
  9. Criasy

Minecraft oyununda Intel ekran kartını kullanıyor. Windows grafik ayarlarından jawa.exe'yi sevip yüksek performans yaptım ama hala aynı. AMD Denetim Masası'ndan yapılabilen bir ayar var mı? NVIDIA bilgisayarımda da aynısıydı grafik ayarlarından yapınca olmamıştı NVIDIA Denetim Masası'ndan...
  10. Criasy

Laptop'ta çözünürlük arttırma

Monster laptop kullanıyorum 1080p monitör var. Çözünürlüğü yükseltmek istiyorum. Amacım daha kaliteli bir görünüm değil. Görev çubuğu falan küçülsün benim için yeter. Ölçek küçülsün yani. Daha önce yapmıştım bunu fakat siyah ekran vermiştim. Bir uygulama indirerek yapmıştım adını hatırlamıyorum...
  11. Criasy

Pes 2021 maç süresini 30'dan fazla yapmak

Maç süresini 30'dan fazla yapmak isytiyorum bir yolu var mı?
  12. Criasy

E posta'sına giremediğim Epic Games hesabına girme

Mail adresimin şifresini unuttum Epic hesabına girerken de o hesaba bildirim gdiyor. Ama o e posta elimde olmadığı için giremiyorum ne yapabilirim?
  13. Criasy

Ekran çözünürlüğünü 2K yapınca siyah ekran veriyor

DSR denemedim. DSR nasıl yapılıyor? Masaüstünde de çözünürlük değişiyor mu?
  14. Criasy

Ekran çözünürlüğünü 2K yapınca siyah ekran veriyor

Monster Abra a5 v16.7. Bilmiyorum ne ile çalıştığını siz bakabilir misiniz?
Top Bottom