Neler Yeni

Monster Abra A5 v16.7 son zamanlarda hata vermeye başladı

Criasy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Berke Yiğit
Bilgisayarımda son 1 haftadır nedense çok fazla hata alıyorum. Reels giremiyorum. YouTube'da yorumlar simgesi bir garip. Ve YouTube logosu siyah. GTA 5 girdiğimde offline mod hatası alıyorum. Discord'da arkadaşlarımla konuşurken sesimin çok az geldiğini söylediler. Sağ altta normalde hava durumu gözükürken gazete işareti gözüküyor ve normalde Caps Lock ve NumLock açtığımda sağ üstte uyarı verirdi artık vermiyor. Bunların hepsi bu fotoğrafta ki ayarları yapınca oldu. Sebebi ne olabilir? Tüm hataları aşağı görsel olarak bırakıyorum.
Yaptığım ayar;

1677352955603.png

Bunları kapatınca olanlar oldu.

YouTube simgesi siyah olma hatası;

1677352993130.png

YouTube Shorts yorumlar simgesi garip olma hatası;

1677353025557.png

GTA 5 offline mod uyarısında oyuna girerken Rockstar Games uygulamasında yukarıda yazıyor işte.

Neden bunlar sizce?
Sistemim Monster Abra A5 v16.7
Sebebini bilmiyorum bunların. Teşekkürler.

Ve ayrıca reels açılmama hatasıda şu;
1677353176893.png

Bu şekilde kalıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Kemal Tahir Ayaz
Hocam emin değilim belki virüs felan yemiş olabilirsiniz. Sağlam bir antivirüs ile tarama yapın. Yada sistem geri yükleme noktası oluşturduysanız (bu ayarlardan sonra olduğunu düşünüyorsanız) bu ayarları yapmadan önceki bir tarihten sistem geri yüklemesi yapabilirsiniz. Yada en son çare olarak UEFI ile temiz kurulum yapıp formatlayabilirsiniz pcnizi

Criasy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Berke Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam emin değilim belki virüs felan yemiş olabilirsiniz. Sağlam bir antivirüs ile tarama yapın. Yada sistem geri yükleme noktası oluşturduysanız (bu ayarlardan sonra olduğunu düşünüyorsanız) bu ayarları yapmadan önceki bir tarihten sistem geri yüklemesi yapabilirsiniz. Yada en son çare olarak UEFI ile temiz kurulum yapıp formatlayabilirsiniz pcnizi
Hocam ESET online scanner ile hızlı tarama yaptım bir virus çıkmadı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Kemal Tahir Ayaz
Hocam ESET online scanner ile hızlı tarama yaptım bir virus çıkmadı.
Kaspersky ile tak tarama deneyin. Eğer virüs yoksa, Sistem geri yükleme noktası oluşturduysanız oradan Windows'u yukarıdaki ayarları yapmadığınız bir zamandan yükleyin. Ama benim tavsiyem en temizi Usb ile temiz kurulum yapıp format atmak. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız özelden tarif ederim hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kağan Parın
Bilgisayarımda son 1 haftadır nedense çok fazla hata alıyorum. Reels giremiyorum. YouTube'da yorumlar simgesi bir garip. Ve YouTube logosu siyah. GTA 5 girdiğimde offline mod hatası alıyorum. Discord'da arkadaşlarımla konuşurken sesimin çok az geldiğini söylediler. Sağ altta normalde hava durumu gözükürken gazete işareti gözüküyor ve normalde Caps Lock ve NumLock açtığımda sağ üstte uyarı verirdi artık vermiyor. Bunların hepsi bu fotoğrafta ki ayarları yapınca oldu. Sebebi ne olabilir? Tüm hataları aşağı görsel olarak bırakıyorum.
Yaptığım ayar;

1677352955603.png

Bunları kapatınca olanlar oldu.

YouTube simgesi siyah olma hatası;

1677352993130.png

YouTube Shorts yorumlar simgesi garip olma hatası;

1677353025557.png

GTA 5 offline mod uyarısında oyuna girerken Rockstar Games uygulamasında yukarıda yazıyor işte.

Neden bunlar sizce?
Sistemim Monster Abra A5 v16.7
Sebebini bilmiyorum bunların. Teşekkürler.

Ve ayrıca reels açılmama hatasıda şu;
1677353176893.png

Bu şekilde kalıyor.
merhabalar sorunun nasıl çözülür bilmiyorum ama monster dan menmunmusun yeni leptop alıcam da soğutması falan iyi mi? ?

Criasy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Berke Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
merhabalar sorunun nasıl çözülür bilmiyorum ama monster dan menmunmusun yeni leptop alıcam da soğutması falan iyi mi? ?
Çok abartacak bir sorunu yok. Ama fanı çok sesli. Başka markala bakmanı öneririm kasa kaliteside pek iyi sayılmaz. Alacağım zaman banada böyle demişlerdi dinlememiştim. Ama başka markalara bakmanı hatta zorunlu değilsen masaüstü almanı öneririm. Pişmanım Monster aldığım için.

Top Bottom