damedamedameyo isimli üyenin son içerikleri

1. D

Deneme- OKULLARDA EĞİTİM NASIL OLMAMALI

Okullarda eğitimin düzgün işlemesi için okulların işletme gibi çalışmaması gerekir. İşletme gibi yapıldığı zaman okula giden öğrenci kendini okula değil hapishaneye gidiyor gibi hisseder. İşletme gibi olması dışında okullar öğrencileri okulda olduğu sürede dış çevreyla bağı...
  2. D

Ac Valhalla epic games ubisoft

Ubisoft Connect'e bağlayıp oradan indirmen lazımdı.
  3. D

🔥İndirim Epic İndirimlerinden bunları aldım.

Hocam Epic, Steam'e kıyasla yeni bir platform. 2-3 sene içinde çoğu eksiğini giderir diye düşünüyorum Epic.
  4. D

R3 3100 GTX 1650S B450M S2H V2 PARÇA YÜKSELTME ÖNERİSİ

İşlemcisi besleyemez bence aldığı kartı.
  5. D

R3 3100 GTX 1650S B450M S2H V2 PARÇA YÜKSELTME ÖNERİSİ

Kasa, psu ve işlemci değiştir bence.
  6. D

Oyunlar için HDD alınır mı?

Hayır Barracudalar iyi değil. WD Blue 1TB daha iyidir Barracuda'dan.
  7. D

Dersten kalmamak için en az kaç almam lazım

Ben de mantık dersinden nefret ediyorum. Girdiğin sınavları toplayıp sınav sayına böleceksin.
  8. D

550W - Sistem özellikleri için yardımınıza ihtiyacım var.

Crucial Ballistix kalsın bence. 550W rahatlıkla yetecektir.
  9. D

Arctis 1 vs HS 50 Pro

HS50 Pro öneririm ben. HS50 Pro'da daha iyi ses deneyimi varken, Arctis 1'de daha iyi bir rahatlık var(deri sevmeyenler için daha rahat).
  10. D

R5 3600 kaç MHz RAM ister ?

Yanlış hatırlamıyorsam 3733MHz'den sonra sapıtıyordu. En güzeli 3600MHz'in üstüne çıkmamak.
  11. D

Abime Hediye Olarak Ne Alabilirim ?

Pek zannetmiyorum. Yerinde olsam Sennheiser'ın ya da Jabra'nın TWS kulaklıklarından birini alırdım.
  12. D

Tomb Raider Üçlemesi Kısa İnceleme

Yine güzel bence. TLOU2'deki gibi karakterleri saçma şekillere sokmamaları yeterli.
  13. D

Tomb Raider Üçlemesi Kısa İnceleme

Üçü arasından en sevdiğim Rise of olmuştu. Kış havası oyuna cuk diye oturmuştu diyebilirim. Özellikle ambiyans, ışıklandırma, gölgeler, renklendirme derken çok güzel bir deneyim sunuyor. En zayıf oyun bence Shadow of. Shadow of sırf yapılmak için yapılmış bir oyun gibi geliyor bana. 2013 ise...
  14. D

Altın yatırım yapmak mantıklı mı?

Dolar arttıkça altın da artıyor, azaldıkça altın da azalıyor.
Top Bottom