Deltat isimli üyenin son içerikleri

1. D

Yeni Bilgisayar Toplama(Canavar)🤪🤪

yani sorun macundamiymis ?
  2. D

Yeni Bilgisayar Toplama(Canavar)🤪🤪

ne yaptin hallettin mi ?
  3. D

Ryzen 7 5800x + 3060 ti lı sistem nasıl?

monitor video karti performasini kurtariyormus super gule gule kullan :)
  4. D

Ryzen 7 5800x + 3060 ti lı sistem nasıl?

sli icin kullanacaginiz monitoru cok merak ettim
  5. D

Twitch Twicht kara para.

yanlis biliyorsun iliskiye devam etse bile kanun meclisten gectikten itibaren hukumluluk gosterir geriye donuk islev yapilamaz. Ama dogru seriat veyam rejim hukukla yonetide olabilir :blobdance:
  6. D

Twitch Twicht kara para.

kanun malesef geriye yonelik islemez. atiyorum tecavuzculere idam ciksa onceden hukum giymis kisiler idam edilemez bu dunya hukuk sisteminin degistirilemez bir maddesidir.
  7. D

3000 mhz den 3600 e gecmek mantiklimi

bu konu disi bunu bilmiyodum ama herhangi bir zen2 mimarisini kullanan islemci olsa bile bile 3600 2. devreye girmiyor 3700 lerin uzerinde geciyor..... Son kez yaziyorum konu sahibine parana yazik :)
  8. D

yani bu eleman zen2 mimarisini kullanan bir islemci kullaniyor oyle mi ? bunu koklayarak mi anladin ????
  9. D

nedenini anlatda ogreniyim hep bos yaziyorsun sorularima cevap vermiyorsun ....... konu sahibine tavsiye parana yazik guzel kardesim overclok yap normal biostan yapilmiyorsa illa 3600 olsun diyorsan modlu bios kur flashla parana yazik.
  10. D

Yardım! pc siyah ekran veriyor

baska yazdigim konularda bana camur atiyorsun artislik yapma diye fakat mesajlarina baktim hep bol kesedeb yazmisin. konu sahibi windows tusu + r ye basip eventvwr.msc komutunu girerek windows log boeklara bakmasi gerekir yani hata gecmisine buna gore bir prosedür uygula . Siyah ekran...
  11. D

yukaridaki resim ne alaka ?yukarida ramin onemini sadece hiz zannetmeye devam etmemi soyluyorsun ustune buyuk latency grafisini atiyorsun dalga mi geciyorsun :kedi:ramlara gecen komutun islenme surecine latency deniyor. Ramdaki depolama alini yaptiginiz islemlerin yogunluguna gore belirlenir ...
  12. D

anlat da katlanarak ogreniyim aradaki farki adam 3mhz den 3.6 ya geciyor depolama alani buyutmek istemiyor.
  13. D

ya bir bos konusmayin ya biliyorsaniz yazin neyine hisseder tas catlasa oyunlarda 4 fps fark eder. okuma yazma islemlerinde harddisk geride kalirsa ramlari yukseltmenin anlami bile olmaz 600 mhz icin biz eskiden kart degistirmek yerine overclok yapardik bebekler gelmis ders veriyor burada...
  14. D

aradaki performansi farketmezsin bile parana yazik .
Top Bottom