Neler Yeni

Yeni Bilgisayar Toplama(Canavar)🤪🤪

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
silver pasta diye tabir ettigimiz gumus pastasi kullandim fakat bahsettigin degerler cok fazla 1 ay icinde 10 derece oynamasi en kalitesiz macunlar bile o kadar yipranmaz yada pasta surme islemini yanlis yaptin. ali expressten bir tane flow meter al montele , pompanin flow degerleriyle uyusuyor mu onabak. Gpu ve cpu ayri pompalarsa 2 pompyada flow meter yerlestir ve karsilastir. Yoksa gpu bloku sokecen pastayi yenileyecen mosfetlere yeni bez alacaksin tekrar monte uzun is ....
Sorunun flow ile ilgili olmadığından eminim, gpu blokumun içinden suyun geçtiğini görebiliyorum, engelleyen bir şey yok. Direk sıvı metal sürmeyi deneyeceğim

Deltat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Deltat
Sorunun flow ile ilgili olmadığından eminim, gpu blokumun içinden suyun geçtiğini görebiliyorum, engelleyen bir şey yok. Direk sıvı metal sürmeyi deneyeceğim
waterflow dedigimiz olay suyun akisi degil akis hizi, yani radiatorun tikandiysa veya su pompasi full performans vermiyorsa flow ile olcup teshis koyabilirsin ama , bende merak ettim sonucu yaz buraya lutfen.

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
waterflow dedigimiz olay suyun akisi degil akis hizi, yani radiatorun tikandiysa veya su pompasi full performans vermiyorsa flow ile olcup teshis koyabilirsin ama , bende merak ettim sonucu yaz buraya lutfen.
Loop u daha 1 ay önce topladım nasıl tıkanmış olabilir ki? Ayrıca işlemci sıcaklığı gayet iyi sadece ekran kartı böyle oldu dediğim gibi flow ile ilgili olmadığını düşünüyorum sonucu yazarım

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,133
İsim
Mert Metshi
Hocam aylık kazancınızı sorabilir miyim?

Deltat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Deltat
Hangi termal macunu kullandın? Eskiden sıcaklığın iyi olması ve sonradan kötüleşmesi bana termal macun sorunu gibi geliyor. Kartı bir daha açarsam sıvı metal süreceğim
ne yaptin hallettin mi ?

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
ne yaptin hallettin mi ?
Evet sürdüm sıvı metali, hardwareluxx forumdaki arkadaşlar çok yardımcı oldu sağolsunlar, hardwareluxx u muhtemelen biliyorsunuzdur alman forumu
2D1B073D-C7FE-48EE-9012-E631C954D762.jpeg

Son düzenleme:

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu
Hayırlı olsun hocam, benim de borçlarım bitince hayalimi toplayacağım inşallah.

Top Bottom