Neler Yeni

Yeni Bilgisayar Toplama(Canavar)🤪🤪

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
evet ama tavsiye etmem led lambalari cok kotu beyaz acik mavi olarak veriyor ....
Bende de var o blok. Ben ledleri beğendim ama performansı kötü bence. 1 ay önce topladım custom loop’u ekran kartı 52 derece falan oluyordu şimdi sıcaklık kendi kendine arttı 61 falan oluyor

Deltat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Deltat
Bende de var o blok. Ben ledleri beğendim ama performansı kötü bence. 1 ay önce topladım custom loop’u ekran kartı 52 derece falan oluyordu şimdi sıcaklık kendi kendine arttı 61 falan oluyor
bence blok ile alakali degil sorunun ledler kotu ama performas acisindan bende sorun yok , pompayi ve radiatoru kontrol et. ben flight similatorde 48 , 54 derece arasi goruyorum battelfielde 1 de 42 dereceyi gecmiyor.

Ümitcan Uygun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
bence blok ile alakali degil sorunun ledler kotu ama performas acisindan bende sorun yok , pompayi ve radiatoru kontrol et. ben flight similatorde 48 , 54 derece arasi goruyorum battelfielde 1 de 42 dereceyi gecmiyor.
Hangi termal macunu kullandın? Eskiden sıcaklığın iyi olması ve sonradan kötüleşmesi bana termal macun sorunu gibi geliyor. Kartı bir daha açarsam sıvı metal süreceğim

fatihggk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Fatih GÜZELGÖK
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar & Telefon & Oyun
Instagram
https://www.instagram.com/fatih.1764/
Steam
https://steamcommunity.com/id/julyEx/
Facebook
fatihggk07
Discord
julyEx#2873
Para Para Para Para Para Para Para Para Para Para

Deltat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Deltat
Hangi termal macunu kullandın? Eskiden sıcaklığın iyi olması ve sonradan kötüleşmesi bana termal macun sorunu gibi geliyor. Kartı bir daha açarsam sıvı metal süreceğim
silver pasta diye tabir ettigimiz gumus pastasi kullandim fakat bahsettigin degerler cok fazla 1 ay icinde 10 derece oynamasi en kalitesiz macunlar bile o kadar yipranmaz yada pasta surme islemini yanlis yaptin. ali expressten bir tane flow meter al montele , pompanin flow degerleriyle uyusuyor mu onabak. Gpu ve cpu ayri pompalarsa 2 pompyada flow meter yerlestir ve karsilastir. Yoksa gpu bloku sokecen pastayi yenileyecen mosfetlere yeni bez alacaksin tekrar monte uzun is ....

Penguen

80+ Silver
Konu çok komiğime gitti 😂😂
Anasayfada başlığı görünce zaten direkt sesli güldüm. (Canavar)🤪🤪

Top Bottom