Devastator isimli üyenin son içerikleri

1. Devastator

Garanti Mobil Kayıt Ol 1100tl Kupon Kazan 🔥

Ben arada bakiyorum hic görmedim böyle bir kampanya. 6 yildir ziraat kullaniyorum 6 yilda 15 TL bankkart lira kazanmisim karti aktif kullanmama ragmen 😆. Naysta bile 1 yilda 1500 TL kazandim kampanyalariyla
  2. Devastator

Öneri ISS Önerisi - FIBER Alt Yapı

Netspeed öneririm fiyatı da fena değil bence
  3. Devastator

ekrana sürekli lisansınız doluyor uyarısı geliyor

Dolduğu zaman tekrar cmdden aktif edebiliyordum ben. Bir süre sonra ise yaramamaya başladı 50tl oem key aldim kurtuldum
  4. Devastator

İs bankasibin uygulamasi çok kötü ve karışık onun disinda güzel. Eğer borsayla uğraşıyorsaniz midas tavsiye ederim arayuzunu en begendim uygulamalar arasinda ve diger bankalara nazaran cok az komisyon kesiyor. Halkbank'ın kampanyaları güzel ama yine uygulamasi çok kötü. Ziraat bankasının...
  5. Devastator

Halihazırda zaten 5 bankaya üyeyim 6. Ya da gerek yok garantiyi sevmiyorum ben nedense hiç ısınamadım. Daha önce de kampanyaları olmuştu yine katılmadım
  6. Devastator

oyun oynayamamak(şansız bir gün gibi)

Valla ben de gta 5deydim habire uyari veriyor rockstara baglanilanmadi diye de oynayabiliyorum hala
  7. Devastator

Paramgüvende ile telefonumu sattım

Sizin bir şey yapmaniza gerek yok hangi firma ise kargo şubeye gidip kodu verdiğiniz zaman geri kalan bilgileri kendiler dolduruyorlar sistemlerinde yazıyor adres vs. Ürünü verip kodu söylemeniz yeterli
  8. Devastator

Paramgüvende ile telefonumu sattım

Yukarıda yazanlar bayağı abartmış olayı sizi mağdur etmek isteyen illaki bir şekilde mağdur eder ama sizin de enayi olmadığınızı var sayar isek adam telefonu beğenmeyip size geri yollarsa iadeyi kabul etmeme hakkına sahipsiniz kanıtlarını sahibindene yolladiginiz takdirde. Paranızı her türlü...
  9. Devastator

🔥İndirim Anker Soundcore Space Q45 Kulaklık 3.699'TL

Q30 la arasinda 2 kat fiyat farkı var değer mi ki bu fiyata
  10. Devastator

Gıgabyte 7900 XTX alıyımmı. Isınma vs yaşar mıyım

Eğer monitörü sonradan degistirmeyecekseniz bu kartı almanızın bir mantığı yok ki
  11. Devastator

Çözüldü✓ Windowsun kurulu olduğu disk sağlığı sürekli düşüyor

Anakarttan dolayı ssd sagligi düşmez bildiğim kadarıyla kronik sorunlu ssd kullaniyor olabilir misiniz
  12. Devastator

Çözüldü✓ Windowsun kurulu olduğu disk sağlığı sürekli düşüyor

Ssden kaynaklı durum windowsla alakası yok. Kendim 2 yıldır win10 kullanıyorum m2ssde %99da hala
  13. Devastator

2 Monitör Arasında Kaldım GIGABYTE G24F-2 vs MSI G2412

Hangisi ucuzsa onu alabilirsiniz ayrica gigabyteda yukari asagi pivot var ve yanlis bilmiyorsam saga sola da 20 derece donebiliyordu
  14. Devastator

Yardım Bluetooth Kulaklık Bilgisayarda Çalışmıyor?

Handsfree özelliği açıktır onu kapatmaniz lazim. Ses karistiricisi ayarlarindan kapatabilirsiniz
  15. Devastator

Yabancı Dizi/ Film Önerisi Verir misiniz?

Sadece 2 tane onermiyim dedim belki ilgini cekmez dediklerim aklima gelen birkactanesini daha yazdim
Top Bottom