Earwven isimli üyenin son içerikleri

1. Earwven

Yardım Epic Games FC 24 Açılmıyor

Oyun az önce indi ne yaparsam yapayım açılmıyor, ea background service'i falan kapatıyorum hiçbir şey olmuyor. Bu sorun çözülmüyorsa biraz daha fazla verip steamden alacağım. Çözümü var mı?
  2. Earwven

Epic Games Para İadesi

Papara karttan aldım, bekleyen pozisyon işlemlerine bakamıyorum
  3. Earwven

Epic Games Para İadesi

İade edildi diyor, satın alırken kullandığım epic ödül iade edildi fakat para hâlâ gönderilmedi. Ne zaman gelir? Müşteri hizmetlerine mi yazmalıyım?
  4. Earwven

Vodafone Sınırsız Youtube paketinde İnternet paylaşımı yapılır mı?

Hayır olmuyor, hattın kullanıldığı telefonda sınırsız sadece.
  5. Earwven

YKS SINAVI ZORMU? tyt ayt

geçen sene ocakta 60-65 tyt ~40 ayt yapıyordum, sınavda 93 tyt 63 ayt geldi. yani düzenli çalışmayla elbette yapabilirsin.
  6. Earwven

🚨 TikTok, Türkiye'de yasaklanabilir!

Daha önce hiç kullanmadım hatta kardeşim tiktoktan bir şey izlediği zaman kapattırıyorum genelde fakat yöneticiler bu gücü bir kez eline aldığından ileride "zararlı" diyerek youtube'u falan kapattığında yanıt veren arkadaşlar "ülkenin IQ yükselir :DD" diyecek mi?
  7. Earwven

Okula bıçak getirmenin ve birini yanlisikla yaralamanın cezası nedir?

suçu saz çalmakmış öğrendiğim kadar
  8. Earwven

DA-G9- Fırsatçıları iş başında

Adamın parası var alıyor, sizi neden bu kadar rahatsız ediyor?
  9. Earwven

🔥İndirim Kitaplarda Sepette %50 Net İndirim🔥

Hocam kitaba baktın mı o.O2
  10. Earwven

🔥İndirim Kitaplarda Sepette %50 Net İndirim🔥

cidden mi? :D
  11. Earwven

Bilgisayar Mühendisliği İçin Laptop Önerileri

Hocam studioda falan uygulamalarda intel daha iyi performans veriyormuş diyorlar ama şimdi bunun ekran kartı da 120w bilemedim :D hem depolaması da fazla rami de fazla.
  12. Earwven

Bilgisayar Mühendisliği İçin Laptop Önerileri

İtopya'daki indirimleri gördükten sonra size de bi sorayım dedim. https://www.itopya.com/gigabyte-g7-kf-i5-12500h-16gb-ddr4-rtx4060-gddr6-8gb-512gb-ssd-173-fhd-144hz-freedos-gaming-notebo_u23785 Nasıldır bu? Bütçe 30-40k arası, başka sitelerden de atabilirsiniz.
  13. Earwven

2 kasadan çıkan skinler

Hocam alayım mı? Patlamayalım sonra :D
  14. Earwven

Tyt, paragraf matematik ve fen için önerileriniz var mı?

3D TYT Matematik VDD kitabı var, Eyüp B. konu anlatımı yapıyor. O kitabı güzel bir şekilde yanında ekstra bir kaynakla bitirirsen +30 rahat görürsün. Paragrafta Paragrafın Ritmi kitabını çözmek seni çok geliştirecektir. TYT Fizik için "Özcan Aykın", Kimya için "Kimya Dersleri", Biyoloji için...
  15. Earwven

tyt ayt deneme netleri

Elbette yapılır. Günde 100 paragraf çok değil mi? Günlük 20-30 çözmen yeterli olur bence.
Top Bottom