Neler Yeni

Hp Victus 16 Alınır mı? Ve bu fiyata laptop önerir misiniz?

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Ali
Arkadaşım da burdan aldı bende tuf alacağım ya da msi katana karar vermeye çalışıyorum. Aynı bilgisayarı diğer sitelerde yine gpnteknoloji satıyor istersen bakabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatta benim telkinim üzerine aldı
amazondan buldum, aynısı değil mi?
IMG_3873.jpeg

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Ali

Exel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Exel

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Ali
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
ali deniz aktok
https://amzn.eu/d/fbltvCd Bunu almayı düşünüyorum. Bu fiyata başka öneriniz varsa bakabilirim. Bir de sanırım victuslarda ek depolama şansı yokmuş, bilen var mı?
ben bunun 5 ay önce 1t versiyonunu aldım memnunum hemen sana buluyorum bekle

https://amzn.eu/d/fbltvCd Bunu almayı düşünüyorum. Bu fiyata başka öneriniz varsa bakabilirim. Bir de sanırım victuslarda ek depolama şansı yokmuş, bilen var mı?

Exel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Exel
asusun kendi sitesiyse daha iyi. bu da amazondaki https://amzn.eu/d/bG4gvrB
Kendi istediğin ve güvendiğin bir yerden Satın almanı tavsiye ederim sana. Sana attığım linklerden birisi ASUS'un kendi resmi sitesi kargolaması yavaştır ama resmi sitedir sonuçta.
Diğer site GPNTeknoloji alışveriş tecrübesi olduğu için önerdim sana kargosu hızlıdır internetten araştırabilirsin.
Amazondaki satıcıyı ilk defa gördüm

Daha başka bilgisayarlarada bakmanı tavsiye ederim sonuçta ödemeyi biz değil sen yapıyorsun ve kullanacak olanda sensin. Dediğim gibi A15i arkadaşıma aldırdım ve çok memnun bir sıkıntı yaşamadı. Bende 4070li modeline bakıyorum ya a15 ya da katana alacağım.

GörkemW

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Görkem çetinkaya
Bu fiyata 15 inç gürültülü ısınmalı nitro alırsın ki pişman olursun. SSD slotu önemli değil. 1TB'a çıkaracağın zaman 500GB'lık kartı 1TB'a aktarırsın önce sonra onu takarsın hiçbir şey olmaz. Önemli olan işlemci-ekran kartı, mux switch ve yazılım programı. Victus'un elinde Omen programına karşılık Nitro programı çerez kalır. Soğutucu olarak da Victus çok daha iyi nitroya göre.
Victusun iyi olma sebebi throttle olmasi arkadaslar .

Exel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Exel
ben bunun 5 ay önce 1t versiyonunu aldım memnunum hemen sana buluyorum bekle

Ekrandan memnun musun? Kullanmadım daha önce ama kimse memnun olmuyor

YazılımKafa

80+ Silver

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Ali
Kendi istediğin ve güvendiğin bir yerden Satın almanı tavsiye ederim sana. Sana attığım linklerden birisi ASUS'un kendi resmi sitesi kargolaması yavaştır ama resmi sitedir sonuçta.
Diğer site GPNTeknoloji alışveriş tecrübesi olduğu için önerdim sana kargosu hızlıdır internetten araştırabilirsin.
Amazondaki satıcıyı ilk defa gördüm

Daha başka bilgisayarlarada bakmanı tavsiye ederim sonuçta ödemeyi biz değil sen yapıyorsun ve kullanacak olanda sensin. Dediğim gibi A15i arkadaşıma aldırdım ve çok memnun bir sıkıntı yaşamadı. Bende 4070li modeline bakıyorum ya a15 ya da katana alacağım.
asusta taksit seçeneği yok mu?

Asusun resmi distribütörü. Asusun kendi sitesindende alsan aynı şirket gönderiyor. Yani daha güveniliri yok
yorumlar pek güven vermedi açıkçası

YazılımKafa

80+ Silver
asusta taksit seçeneği yok mu?

yorumlar pek güven vermedi açıkçası
Dostum asustanda alsan aynı firma gönderiyor. Resmi distribütör bu firma. Ben kendimde burdan aldım.

Top Bottom